6 - 2

Paździerzanka Warszawa — Inter Wawa

6 - 3

Atlas Lions — Suicide Squad

0 - 4

Aztecas — The Mediterranean

2 - 1

La Gozadera — Wariaci

1 - 4

Real Warszawa — Lobos

7 - 3

Sportivo la Varsovia — Fenix

7 - 3

Çarşı — Futsal FC

2 - 5

Gladiators — TiM Warszawa

10:00

Suicide Squad — Çarşı

11:00

TiM Warszawa — The Mediterranean

12:00

Inter Wawa — Atlas Lions

13:00

La Gozadera — Aztecas

14:00

Wariaci — Fenix

15:00

Gladiators — Sportivo la Varsovia

16:00

Futsal FC — Flame FC

17:00

Lobos — Paździerzanka Warszawa

10:00

Lobos — Inter Wawa

11:00

Real Warszawa — Suicide Squad

12:00

Aztecas — TiM Warszawa

13:00

Sportivo la Varsovia — La Gozadera

14:00

Fenix — Gladiators

15:00

Atlas Lions — Flame FC

16:00

The Mediterranean — Wariaci

17:00

Paździerzanka Warszawa — Futsal FC

10:00

Inter Wawa — Real Warszawa

11:00

Wariaci — Aztecas

12:00

The Mediterranean — Sportivo la Varsovia

13:00

Futsal FC — Atlas Lions

14:00

Gladiators — La Gozadera

15:00

Fenix — TiM Warszawa

16:00

Flame FC — Çarşı

17:00

Suicide Squad — Paździerzanka Warszawa

10:00

Real Warszawa — Flame FC

11:00

Aztecas — Gladiators

12:00

TiM Warszawa — La Gozadera

13:00

Fenix — The Mediterranean

14:00

Inter Wawa — Suicide Squad

15:00

Lobos — Futsal FC

16:00

Sportivo la Varsovia — Wariaci

17:00

Paździerzanka Warszawa — Çarşı

10:00

Aztecas — Sportivo la Varsovia

11:00

Futsal FC — Real Warszawa

12:00

La Gozadera — Fenix

13:00

Wariaci — TiM Warszawa

14:00

Suicide Squad — Lobos

15:00

Çarşı — Atlas Lions

16:00

Gladiators — The Mediterranean

17:00

Flame FC — Paździerzanka Warszawa

10:00

Real Warszawa — Atlas Lions

11:00

The Mediterranean — La Gozadera

12:00

Fenix — Aztecas

13:00

Suicide Squad — Futsal FC

14:00

Lobos — Çarşı

15:00

Wariaci — Gladiators

16:00

TiM Warszawa — Sportivo la Varsovia

17:00

Inter Wawa — Flame FC

10:00

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

11:00

Flame FC — Suicide Squad

12:00

Atlas Lions — Paździerzanka Warszawa

13:00

Çarşı — Real Warszawa

14:00

Flame FC — Lobos

15:00

Çarşı — Inter Wawa

16:00

Atlas Lions — Lobos

17:00

Futsal FC — Inter Wawa