Etnoliga 17

autumn 2018
sports hall ul. Szanajcy 17/19, Warsaw

Etnoliga 17 – Mecze grupowe | Group Matches

2 - 5

Pancerniki Yamato — The Tigers

5 - 3

Chrząszczyki — Footballista

0 - 8

Testronic — Green Legion

1 - 8

Çarşı — Gladiators

0 - 14

innotec International — FC Saturn

3 - 1

Unity Soccers — Inter Wawa

0 - 5

Tribe 47 — Peykan

0 - 9

FC Hunters — Paździerzanka Warszawa

5 - 4

The Pro’s — TiM Warszawa

1 - 11

Szmaragdy i Diamenty — Hun FC

10 - 4

TiM Warszawa — Tribe 47

2 - 2

Paździerzanka Warszawa — Szmaragdy i Diamenty

6 - 1

Inter Wawa — Chrząszczyki

9 - 0

Hun FC — innotec International

14:00

[:pl]Prezentacje[:en]Presentations[:]

7 - 0

Gladiators — Unity Soccers

5 - 0

Peykan — La Gozadera

0 - 3

Pancerniki Yamato — Footballista

4 - 5

Green Legion — The Pro's

3 - 7

FC Saturn — Real Warszawa

7 - 6

FC Saturn — Hun FC

3 - 8

Peykan — TiM Warszawa

14 - 2

Çarşı — Pancerniki Yamato

3 - 6

Unity Soccers — Footballista

14:00

[:pl]Prezentacje: Peykan, La Gozadera[:en]Presentations: Peykan, La Gozadera[:]

2 - 5

La Gozadera — Green Legion

7 - 1

Chrząszczyki — The Tigers

11 - 2

Szmaragdy i Diamenty — FC Hunters

6 - 3

The Pro’s — Testronic

0 - 10

Inter Wawa — Gladiators

1 - 3

The Tigers — Unity Soccers

3 - 2

Green Legion — Tribe 47

0 - 5

FC Hunters — Hun FC

3 - 10

Testronic — TiM Warszawa

14:00

[:pl]Prezentacje: Tribe 47[:en]Presentations: Tribe 47[:]

6 - 1

Inter Wawa — Footballista

4 - 3

Paździerzanka Warszawa — innotec International

3 - 11

Chrząszczyki — Çarşı

5 - 0

La Gozadera — The Pro's

3 - 5

Real Warszawa — Szmaragdy i Diamenty

1 - 0

Çarşı — Inter Wawa

4 - 3

Szmaragdy i Diamenty — FC Saturn

6 - 1

Tribe 47 — Testronic

6 - 1

innotec International — FC Hunters

14:00

[:pl]Prezentacje: United Soccers, Hun FC, Testronic[:en]Presentations: United Soccers, Hun FC, Testronic[:]

6 - 1

Gladiators — Chrząszczyki

6 - 0

Hun FC — Real Warszawa

3 - 3

The Tigers — Footballista

7 - 0

Unity Soccers — Pancerniki Yamato

1 - 5

The Pro’s — Peykan

0 - 5

Green Legion — Peykan

0 - 5

Paździerzanka Warszawa — FC Saturn

0 - 2

The Tigers — Inter Wawa

1 - 9

FC Hunters — Real Warszawa

14:00

[:pl]Prezentacje: Pancerniki Yamato, Paździerzanka Warszawa, The Pro's, Green Legion[:en]Presentations: Pancerniki Yamato, Paździerzanka Warszawa, The Pro's, Green Legion[:]

5 - 2

Gladiators — Footballista

3 - 7

Testronic — La Gozadera

3 - 2

Pancerniki Yamato — Chrząszczyki

3 - 7

Tribe 47 — The Pro's

2 - 6

Unity Soccers — Çarşı

5 - 1

Çarşı — Footballista

4 - 6

TiM Warszawa — Green Legion

9 - 1

Hun FC — Paździerzanka Warszawa

4 - 1

Chrząszczyki — Unity Soccers

14:00

[:pl]Prezentacje: Gladiators, TiM Warszawa, Footballista, Real Warszawa[:en]Presentations: Gladiators, TiM Warszawa, Footballista, Real Warszawa[:]

2 - 0

Real Warszawa — innotec International

18 - 3

Gladiators — The Tigers

5 - 0

La Gozadera — Tribe 47

3 - 2

Inter Wawa — Pancerniki Yamato

10 - 0

Peykan — Testronic

2 - 8

Real Warszawa — Paździerzanka Warszawa

0 - 11

Pancerniki Yamato — Gladiators

15 - 1

FC Saturn — FC Hunters

1 - 8

The Tigers — Çarşı

4 - 4

innotec International — Szmaragdy i Diamenty

5 - 6

TiM Warszawa — La Gozadera

Etnoliga 17 – Grupa A | Group A

Etnoliga 17 – Grupa B | Group B

#Klub | ClubM+PFPPR
17721-21
27618-1
37412-1
4739-0
5739-11
6727-31
7714-0
8713-1

Etnoliga 17 – Grupa C | Group C

#Klub | ClubM+PFPPR
16515-1
26412-1
36412-0
46412-11
5639-1
6613-1
7600-1

Etnoliga 17 – Strzelcy bramek | Goal Scorers

Osoba | Player
egyMahmoud Salah (c)26
polAnna Kaźmierczak21
polPatryk Klimczak20
gerHikmet Çolak18
polKamil Jakubiec18
ukrDmitriy Podhornyy17
mexHoracio Flores16
ukrOleksandr Tovchyha14
mngAydın Kerimov14
sdnHossam Khader (c)13
polJoanna Jakubczak11
polRobert Warda9
uzbAzamat Qutbiddinov9
egyAhmed Hussain8
irnMed Mexiki7
turYusuf Vural7
espDaniel Gonzalez Lede7
turRamazan Akbulut7
polTadeusz Epsztein7
irnPouya Nasarei7
Yevgeniy7
polKarolina Bujak6
blrPaweł Zmitrovich6
polWeronika Paśnikowska6
turpolOmer Faruk Kocabaş6
egyMohamed Seddik6
polHonorata Markiewicz6
polJakub Petlik6
madJean-Yves Nirinia Rajoelina6
ukrWowa Baglai6
polPiotr Duszewski6
polFilip Chmielewski6
ukrAnton Narynskyi5
turHakan Demir (c)5
ngaEmeka Chijioke (c)5
polMikołaj Szczurowski5
espMichele Roccheggiani Alonso5
greGrigoris5
polMateusz Lek5
ukrViktor Holubinka5
polPiotr Małkiewicz5
polAdrian Dąbrowski5
indApo5
chiCristian Lobos Levy4
polDaniel Zieliński4
polAneta Sykulak4
polPiotr Wojdal4
espJuan Martin4
irnFarbod Rokni4
polKasia Witwicka4
polMarek Wąsiński4
indHussain4
uzbBob4
polArtur Dębski3
blrPaweł Pavłovski3
polAdam Sykulak3
polRoksana Dziadek3
espDani Rodriguez3
sdnAshraf Abubaker3
yemHaitham Qasem3
braDiego Caballero Yin3
colRoger Rivera3
mexDavid Huerta Beltran (c)3
polKarolina Figiel3
polpleTareq Al-Khatib3
dagShamil Salikhov3
polAdrian Krygier3
svkBoris3
polMonika Krzywus3
polAdam Dąbrowski3
turYusuf Ucuz3
indJack Anoop Cleetus3
polTomasz Kołecki3
polPiotr Ludorf3
polKamil Krasuski3
polŁukasz Szydłowski3
polMikołaj Wasiak3
polAdam Józefowski3
blrSiarżuk Ramancou2
polJustyna Boruc2
turHami Ozdemir2
ngaLukman Ibrahim2
omaHamood Al Hemidi2
irnFarzam Rokni2
mexJuan Carlos Mendoza2
colJhon Súarez2
polJan Ulbrych2
polKinga Laszczka2
colHoracio Serna2
polMagdalena Wawrzeńczak2
ukrMichelle Kotto2
polMarcin Fiuk2
syrBaraa Hjih2
svnMaksim2
polDamian Wnukowski2
polJedrzej Czerep2
polAdam Ochenkowski2
rusKhasan Orhakov2
polTomasz Blicharski2
polDamian Jankowski2
Harrisi2
polMarcin Przybylski2
polMonika Michalska1
polArkadiusz Wasilewski1
irnFarid Shirazi1
polJacek Kędzierski (c)1
blrJan Nowogrodzki1
polMichał Kacprzak1
polMaksymilian Wudecki (c)1
polKamil Podgórski1
polTomek Chludziński (c)1
polJakub Kreps (c)1
polTomek Szondelmajer1
polGrzegorz Sikora1
lbyAdnan Fheelbum1
colRicardo Rivera1
colDiego Martínez1
polPaula Kowalewska1
geoLasha Kvelashvili1
polMaria Geszprych1
polBolesław Adamiec1
polPatryk Pawłowski1
polMichał Stolarski1
polPatryk Królak1
polMaciej Wasik1
nedKers Denderen1
polDaniel Marchel1
srbTomislav1
ukrWowa1
rouGianina Bilbiie1
polArtur Markiewicz1
polMateusz Chludziński1
indAli1
indMejo1
polAnita1
indShine1
omaHisham Al-Mazroui1
itaLucio Noceti1
polAdrian Idzikowski1
omaElyas Alwadhahi1
porLaura Almeida1
polDariusz Sot1
ukrLilia Panchyshyn1
polArkadiusz1
polMaciej Warzyński1
ukrMaksim Kłoczko1
espJesael Jorge1
ukrDenys Zhukov1
colKaren Girón Abadia1
polGrzegorz Himkowski1

Etnoliga 17 – Żółte kartki | Yellow Cards

Etnoliga 17 – Czerwone kartki | Red Cards