Etnoliga 17

Warszawa, ul. Szanajcy 17/19 (Praga Północ), godz. 11-19. 

Faza grupowa: 23, 30 września, 7, 14, 21, 28 października, 4, 18 listopada.

Faza finałowa: 25 listopada, 2 grudnia.

Ogólny regulamin z przepisami gry.

Prezentacje

Każda drużyna jest gospodarzem jednej kolejki. W wybranym dniu przygotowuje poczęstunek oraz prezentację drużyny. Zarezerwuj termin. Oba zadania powinny być wykonane osobiście przez zawodników i zawodniczki. Mają przybliżać pozostałym uczestnikom umiejętności, zainteresowania, biografie czy elementy kultury, z którą czują się związani. Ugotujcie swoje ulubione dania, opowiedzcie np. o dzielnicy, w której się wychowaliście, historii swojego kraju, swojej pracy. Może to być wystąpienie z pokazem zdjęć czy filmów, gra czy warsztat z elementami edukacyjnymi. Organizator zapewnia stoły, naczynia, sztućce, a także komputer, projektor z ekranem i ewentualnie inny sprzęt oraz do 100 zł kosztów przygotowań (na podstawie faktur wystawionych na Fundację dla Wolności).

Dodatkowe zasady 17. edycji

Mecze 2 x 18 minut.

Składy: bramkarz + 4 zawodników w polu. Minimum jedna dziewczyna/chłopak na boisku; w przeciwnym razie drużyna gra w osłabieniu.

Kary: żółta kartka – wykluczenie na 3 minuty, czerwona – do końca meczu (i ewentualnie dodatkowa kara). Nie ma możliwości uzupełniania składu po stracie bramki.

O miejscu w tabeli decydują kolejno: punkty, bilans bramek, liczba strzelonych goli, wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi drużynami.

Do fazy finałowej awansuje 16 zespołów: 5 najlepszych z każdej grupy i lepszy z szóstego miejsca z grupy A i B.

Jeżeli drużyna nie przygotuje prezentacji do 18 listopada włącznie, jej miejsce w finałach zajmuje kolejna drużyna z danej grupy.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Strona turnieju na Facebooku – polub, aby być na bieżąco!

Zadaj pytanie: etnoliga@etnoliga.org.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. 

 

Hala sportowa

Pin It on Pinterest