Etnoliga 24

Etnoliga 24

Soboty od 19 marca do 11 czerwca 2022
godz. 10 – 18
Boisko „Orlik” Przy Bażantarni 3, Warszawa-Ursynów

#FootballUnited

No racism. No sexism. No Homophobia.

2 - 4

Los Blancos — Aztecas

3 - 3

The Mediterranean — Awantura For Fun

1 - 7

Laissez Faire United — La Gozadera

3 - 2

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

8 - 1

TiM Warszawa — Unity Soccer

8 - 5

Sportivo la Varsovia — Team Ivulin

6 - 3

Inter Wawa — Gladiators

1 - 2

Next — FC CoE Natolin

4 - 4

Lobos — Çarşı

5 - 5

Aztecas — Lobos

2 - 3

Inter Wawa — Team Ivulin

2 - 4

Unity Soccer — La Gozadera

3 - 0

Çarşı — Laissez Faire United

5 - 8

Awantura For Fun — Los Blancos

3 - 3

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

3 - 3

Gladiators — FC CoE Natolin

1 - 3

TiM Warszawa — The Mediterranean

13 - 1

Atlas Lions — Next

0 - 1

Team Ivulin — FC CoE Natolin

4 - 6

TiM Warszawa — Lobos

2 - 4

Real Warszawa — Paździerzanka Warszawa

2 - 4

Aztecas — La Gozadera

5 - 2

Sportivo la Varsovia — Next

3 - 4

Awantura For Fun — Laissez Faire United

4 - 3

Unity Soccer — Çarşı

6 - 5

Atlas Lions — Gladiators

2 - 4

The Mediterranean — Los Blancos

1 - 5

Laissez Faire United — Unity Soccer

3 - 5

Aztecas — The Mediterranean

4 - 5

Atlas Lions — Real Warszawa

5 - 2

La Gozadera — Lobos

4 - 2

FC CoE Natolin — Inter Wawa

2 - 7

Awantura For Fun — TiM Warszawa

6 - 2

Gladiators — Next

6 - 3

Çarşı — Los Blancos

0 - 1

FC CoE Natolin — Paździerzanka Warszawa

4 - 1

Unity Soccer — Aztecas

1 - 10

Sportivo la Varsovia — Gladiators

3 - 3

TiM Warszawa — La Gozadera

3 - 5

Los Blancos — Lobos

3 - 4

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 1

The Mediterranean — Laissez Faire United

11 - 6

Team Ivulin — Atlas Lions

4 - 8

Awantura For Fun — Çarşı

4 - 3

Paździerzanka Warszawa — Next

2 - 3

Next — Team Ivulin

6 - 2

Gladiators — Real Warszawa

1 - 10

La Gozadera — The Mediterranean

5 - 4

Aztecas — Awantura For Fun

3 - 2

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Los Blancos — Unity Soccer

3 - 2

FC CoE Natolin — Sportivo la Varsovia

2 - 7

Laissez Faire United — Los Blancos

7 - 2

Çarşı — TiM Warszawa

11 - 4

TiM Warszawa — Aztecas

2 - 3

Real Warszawa — Team Ivulin

4 - 2

Next — Inter Wawa

2 - 4

Los Blancos — La Gozadera

7 - 1

Lobos — Laissez Faire United

4 - 5

Sportivo la Varsovia — Atlas Lions

4 - 5

The Mediterranean — Çarşı

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

7 - 6

Unity Soccer — Awantura For Fun

10:00

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

10:50

Laissez Faire United — TiM Warszawa

11:40

La Gozadera — Awantura For Fun

12:30

Çarşı — Aztecas

13:20

Paździerzanka Warszawa — Team Ivulin

14:40

Next — Real Warszawa

15:30

Lobos — The Mediterranean

16:20

FC CoE Natolin — Atlas Lions

17:10

Lobos — Unity Soccer

10:00

Laissez Faire United — Aztecas

10:50

Lobos — Awantura For Fun

11:40

Paździerzanka Warszawa — Sportivo la Varsovia

12:30

La Gozadera — Çarşı

13:20

Real Warszawa — FC CoE Natolin

14:40

The Mediterranean — Unity Soccer

15:30

Inter Wawa — Atlas Lions

16:20

Team Ivulin — Gladiators

17:10

Los Blancos — TiM Warszawa

PozycjaKlubM+=-G+/-P
175111516
27511616
374121613
48404212
57403-112
66321711
773131010
87214-117
97106-293
107016-151

PozycjaKlubM+=-G+/-P
174121413
26411413
36402412
46402312
5630379
6630309
76213-57
86114-74
97106-203

Etnoliga 24

ZawodnikBramki | GoalsŻółte kartki | Yellow CardsCzerwone kartki | Red Cards
egyMohamed Habib1300
polJakub Kotowski1320
egyMahmoud Salah (c)1110
guiAlex Bamba1000
omaElyas Alwadhahi900
codChristophe Kalaba800
polJacek 'Ziko’800
indCharnel De’Almeida800
sdnHossam Khader (c)810
indSafeer Babu700
colDaniel Sarmiento700
polAgata Brudzińska700
marHassan El Oufir600
polMaciej Gawliński600
turAlper Inan600
mexHoracio Flores600
polPiotr Gralik600
argBrian Torrado600
polPatryk Rak510
mexUrivan DS500
polgeoGiorgi Komoshvili500
guiIsmael Ly500
espJulio San Vicente500
fraYann Riegel400
turHami Ozdemir400
blrHleb Davidovich400
polCezary Bębenek400
braDiego Caballero Yin400
egyAhmed Metwali400
marAmin Saudi400
polGrzegorz Himkowski400
polMilena Trojan400
polTomek Kołodziejczuk (c)400
geoLasha Kvelashvili400
fraValentin Chalumeau400
ecuSteven Martínez400
finSamuli Hännikäinen (c)300
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona300
polTomek Chludziński (c)310
uzbAzamat Qutbiddinov310
polIzabela Tymińska300
egyHussain Shalaby300
blrArciom Żuk300
ukrDmitriy Podhornyy300
venFabián Rivera300
polMateusz Chludziński300
polsyrSalem Albarudy (c)300
azeIsa V’eysov300
polMichał Rutkowski300
polJacek Ziółkowski300
turHalil Ersoy300
polAdam Aleksandrowicz310
polEwa Przybylska300
blrEmil Konnau300
sdnMahmoud Omer300
irnMed Mexiki300
polDanuta Wojciechowska200
kenZaki Saleh210
marAmine El Mouher200
turHakan Demir (c)210
polTymon Sabadasz200
polDominika Jabłońska200
sdnHassan Hussein200
turEtka Kanturk200
croMislav Paić-Karega200
polŁukasz Mazurek200
polArtur Piasecki200
espJulio Mateos200
porLuis200
porLaura Almeida200
blrMark Kakhno200
ngaMipo So210
tjkMehrojiddin Rahmonov200
espJavier Bertoméu200
marAnas El Ansari (c)200
blrAnton Lahvinets (c)200
ukrTaras Tokmyna200
marHamza Ab200
croLuka Patoć200
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez200
polAneta Ejsymont200
porLaura Amador200
ukrTaras Mysko200
azeFarid Abdullaev200
polKatarzyna Strankowska200
mexJuan Carlos Mendoza200
geoShotiko Jibladze200
polMagdalena Sztukiewicz200
polIzabela Ambroziak200
polAleksander Gęściak200
marYounes Moufid200
polMonika Krzywus200
itaAntonino Matafú100
ukrAnton Narynskyi110
argDante Alessandria100
colSantiago Giraldo100
polDariusz Kosiński100
mexFrancisco López100
polTadeusz Epsztein100
mexSaúl Green100
polFilip Jesionowski100
marOmar Khlifi (c)100
polPiotr Zieliński100
polArtur Dębski100
mexKatja Herrmann100
polKasia Witwicka100
gbrChristina Stuart100
ukrInna Zhonovska100
namMotjaritje 'Mushe’ Honga100
polKonrad Szałankiewicz100
colKaren Girón Abadia100
ecupolLucas Z100
czeAdam Volf100
fraJoe Masson100
polRobert Gorzkowski100
polNatalia Pstrągowska100
itaDylan Odini110
itaStanley Kosobucki (c)100
colNatalia Rodriguez100
polKarolina Bujak100
indJikil100
blrSiergiej Soskowiec100
azeAlvan Abdulazizov100
marAli Saudi100
blrMirek Guzevich100
polDamian Sawicki100
indNikhil Shetty100
marMomo100
blrDźmitry Biełaš100
indVishnu Prasad100
polRafał Grzywacz100
indSaadhak Chandola100
polAdrian Dąbrowski100
sdnAmin Mohammed100
polMarta Castillo100
turpolOmer Faruk Kocabaş100
polAdriana Markiewicz100
omaKhalid Almazroey100
polAneta Sykulak100
colCamilo Rodriguez100
polRobert Warda100
sdnAshraf Abubaker100
polMikołaj Szczurowski100
polKrzysztof Szałankiewicz100
polKinga Laszczka100
gbrAlex Milinski100
polMarcin Polak101
uruJuanma Garcia Galindo100
blrAliaksei Staravoit000
turMiraç Çalıkıran000
indAshiq Vithayathil000
blrDaryna Tsaprylava000
polAnna Kaźmierczak000
polMaciej Rytel000
madJean-Yves Nirinia Rajoelina000
polMarcin Furdyna000
mexFernando Castillo000
colNicolás Pinilla000
espIrene Pola Corchado000
blrIgar Pikula000
ukrAnatolii Zaremba000
polKlaudia Samołyk000
polWeronika Bielecka000
polMaciej Sitkiewicz000
polAnna Stjärna000
itaElena Monteleone000
egyAhmad Matar000
polPaula Mercedes Ziomko000
indFaris Hamid Ali000
ngaLukman Ibrahim000
Shamil Salikhov000
ngaEmsy Adanu Okoko000
hkgDaniel Ng000
polIza Król000
polMateusz Leśniak000
polHonorata Dominiak000
colSantiago Barrios000
espVincent Sanmor000
polSebastian Gajowiak000
polJoanna Jakubczak000
polKacper Tobolski000
polKarolina Kamuda000
colLuis Orozco000
rouMarian Grigore000
espHarry Mejia000
colDiego Martínez000
colRoger Rivera000
mexEduardo Longoria Hernández000
turSafa Necmeddin Sünbül (c)011
tanElias Lema000
colSergio Aguilar (c)000
polWeronika Pietruczuk000
mexDavid Huerta Beltran (c)000
polKarolina Kaźmierska000
egyMoatasem Aziz000
blrAliaksei Stefanovich000
blrAleh Hranatau010
marOtman Abd-Eddami000
indGoutam Mohanty000
egyMoaaz Alkhateeb000
blrIgor Marshkov000
blrAliaksandr Atroshchankau001
polKatarzyna Woźniak000
denirqSamir Salman000
cubCarlos Troyano000
polAdrian Kakietek000
ngaAde Adesanya Ola000
mexEnrique Morales Ramírez (c)000
polPatryk Dominiak000
polMarek Lepianka000
indJithin000
polDominika Leśniak000
indSibin000
polAdam Edy000
polHanna Kowalska000
senBoubacar Diallo000
czeAdam Holub000
polDominika Gajda000
polBeata Daszykowska000
polDamian Kuszewski000
polAleksander Czajecki000
polŁukasz Marcinek000
porMiguel Brites000
marFayssal Di Vaio000
polKatarzyna Janik000
polMagdalena Janik000
polOla Jodyna000
marAdam Nassir000
polDaniel Czacza Antoniewicz000
indKunal Dutt000
polKonrad Trzeszczkowski000
polKaja Piłatowicz000
mexGuillermo Perez000
gbrGrace Isaac000
polHonorata Markiewicz000
marYoussef Nadouf000
blrYauheni Shambetski000
ukrYurii Ostrovskiy000
polOlga Klusek000
marYouness El Bouchikhi000
colErick Armero000
polKornelia Gęsicka000
polEwa Golec000
polJustyna Klimek000
egyAdel Ali000
polMarcin Łuczaj000
hkgEdward Y. Shum000
marMohamed Labraiki000
chiCristian Lobos000
egyMohamed Seddik000
polMaria Geszprych000
indJack Anoop Cleetus (c)000
indAli010
polMonika Tabor000
swepolClaudia Wigebom000
lvaMaris Melnozols000
polpleTareq Al-Khatib000
polDawid Cegiełka (c)000
polArtur Kopczyński000
polWojciech Brożyński000
mexCarlos Francisco Campos Rios000
ngaBenjamin000
blrSiarżuk Ramancou000
egyMina Eshak000
ukrMichelle Kotto000
indShine000
blrVital Vashkevich000
marMed Achraf Bouzid010
polMarcin Kabański (c)000
polDaniel Zieliński000
polKonrad Dzięcioł000
polAgata Stanisławiuk000
indBrion000
polPaweł Oziomek000
polJacek Kędzierski (c)000
polAlicja Aleksandra Trzeciak000
marSoufian El Khanify000
polBartosz Konarski000
egyAli Aboelezz000
mneBalsa Vujosevic000
fraVictor Nicolas000
greIoanna Nestoridi000
egyAhmed Taeel000
egyAhmed Ehab000
fraBenjamin Carrasco000
polMałgorzata Woźniak (c)000
polPrzemysław Bekas000
egyAndrew Al Khaier000
polMichał Makowski000
polfraZofia Bontemps000
egySherief Farag000
polJarosław Ostas000
irqSinan Smem000
ngaOlu Dare000
zimAndrew Taku000
egyChristina Makar000
espStalin Bravo000
libSaeed Marmar010
mexSocrates Castillo000
ecuJohan Usiña000
egyYoussef Abdelaal000
blrNatalia Aksinovich000
polKamil Krasuski000
turSalih Yazar000
rwaArmel Anelka Nkunzimana000
fraArnaud Mady000
belFlora Wallace000
polMonika Poziemska000
polBarbara Maniszewska000
espOscar Iglesias000
polBartosz 'Wolf’ Gilewski000
fraJulien Michaud000
blrMisha Yakovinchik000
azeAziz Letifov000
ecuJuan Sebastian Lozano000
polMarysia Pietrusińska000
polSebastian Kruszewski000
braJames Nova000
blrŻenia Hleb000
polKonrad Hennig000
ngaObinna Nwanekezi000
ghaEmmanuel 'Nanu’ Amako000
uruFernando Hernandez020
polKonrad Szatters000
turSamet Yazar000
polAdrian Idzikowski000
tunAyoub Menzli000
polKarina Trojan000
usaMelanie Święcicka000
fraEvan Da Costa Marques000
polKatarzyna Nowakowska010
itaGianmarco Riva000
fraHugo Chouarbi000
mexfraPaola Francine000
bihJovica Jović000
polKarolina Figiel000

Etnoliga to bezpłatna, wielokulturowa liga piłki nożnej dla kobiet i mężczyzn 16+ z całego świata.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz przeczytaj o nas i dołącz!

  • Zgłoszenia indywidualne i drużynowe
  • Turniej dla osób dorosłych (16+)
  • Boisko „Orlik” sztuczna trawa ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa
  • Gramy po 7 osób (bramkarz + 6 w polu)
  • Zapewniamy sędziego, medyka, wodę, prysznice, toalety
  • System gry: ligowy (każdy z każdym), dwie grupy
  • Awans bezpośredni: dwie pierwsze drużyny z każdej grupy
  • Baraże: miejsca 3-6 grają o awans do ćwierćfinałów (A3vsB6, A4vsB5, A5vsB4, A6vsB3)
  • 11 czerwca: baraże i ćwierćfinały. 18 czerwca: półfinały, mecz o III miejsce i finał

orlik przy bażantarni

Etnoliga 24 jest organizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa. Boisko udostępnia nieodpłatnie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.
#footballunited #standwithukraine #refugeeswelcome #noracism #nosexism #nohomophobia

Refugees Welcome Cup

19 lutego 2021
godz. 11 – 16
Boisko „Syrenka” w Parku Olszyna, Warszawa-Bielany

Zapraszamy na turniej, którego celem jest integracja uchodźców ze środowiskiem osób tworzących AKS ZŁY i ETNOLIGĘ.

Wielu i wiele z nas na co dzień nie tylko gra i kibicuje, ale też wspiera na różne sposoby potrzebujących. Los uchodźców jest nam szczególnie bliski, a migranci zawsze byli częścią naszych społeczności. Ten turniej wymyśliliśmy przede wszystkim z myślą o osobach, które niedawno przyjechały do Polski. Do gry zaprosiliśmy m.in. Afgańczyków ubiegających się o status uchodźcy z ośrodka dla cudzoziemców „Linin” pod Warszawą.

UWAGA!
Nie przyjmujemy całych drużyn. Można zgłosić od 1 do 4 osób, przy czym jeśli zgłaszamy więcej niż 2 to musi być wśród nich co najmniej 1 kobieta. 16 lutego połączymy wszystkie osoby i grupy w 8-10-osobowe drużyny (maks. 6 ekip).

Zgłoszenia przez formularz online poniżej do 14 lutego lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenie jest zatwierdzone po wniesieniu opłaty 20 PLN za każą osobę na konto Fundacji dla Wolności nr 69 2130 0004 2001 0456 9679 0011.

  • Turniej dla osób dorosłych (16+)
  • Boisko pod halą pneumatyczną, tzw. „balonem”
  • Gramy po 7 osób (bramkarz + 6 w polu)
  • Zapewniamy sędziego, medyka, wodę
  • Planowany system gry: ligowy (każdy z każdym), mecze po 15 minut bez zmiany połów
  • Szczegółowy harmonogram i regulamin opublikujemy przed wydarzeniem

Boisko dzięki uprzejmości Centrum Rekracyjno-Sportowego Bielany

Organizatorzy

Bohaterowie Etnoligi

Oto nasi bohaterowie i bohaterki!

W cyklu #EtnoligaPlus wybraliśmy ośmiu zawodników i zawodniczek, którzy przez swój pryzmat opowiadają o naszych rozgrywkach. Nie są w żaden sposób reprezentatywni, bo w Etnolidze każdy i każda jest inny/-a, każdy/-a ma swoją historię i swój punkt widzenia. Kim są, skąd pochodzą, jak trafili do Etnoligi? Co robią na co dzień? Czy piłka pomogła im odnaleźć się w Polsce? Co dwa tygodnie kolejny-a bohater/-ka i kolejna historia.

Boubacar Diallo: Powiedz „cześć” nowemu sąsiadowi

Bycie muzułmaninem w Polsce nie zawsze jest łatwe, ale ten senegalski sportowiec ma swoje sposoby.

Laura Amador: Chodzi o to, żeby być sobą

Siatkówka, surfing, tenis, ale przede wszystkim piłka nożna. Czy łatwo jest rozwijać w Polsce sportowe pasje i karierę zawodową dziewczynie z Portugalii?

Omar Khlifi: Jesteśmy jedną drużyną

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wesołych postaci Etnoligi opowiada o swoim sercu podzielonym między Polskę i Maroko. Odkryj jasną stronę piłki nożnej z Omarem.

Melanie Święcicka: Jedną nogą w Polsce, jedną w Ameryce, obiema w Etnolidze

Współkapitanka Lobos opowiada o korzeniach swojej międzykulturowej drużyny i wyjaśnia, w jaki sposób Etnoliga w praktyce uczy szacunku między mężczyznami i kobietami.

Horacio Flores: W Polsce czuję się jak w domu

Najlepszy strzelec Etnoligi opowiada o swoim życiu w Polsce i pasji piłkarskiej. Poznaj nasz międzykulturowy projekt z perspektywy Meksykanina, który zakochał się w Polce i zbudował tu swój drugi dom.

Zadanie jest realizowane w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Tekst wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiany z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Halowej Bielany 2021

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Halowej Bielany 2021

18 Grudnia 2021
10:45 – 18:15
Hala sportowa CRS Bielany, ul. Lindego 20, Warszawa
I miejsce:
LA GOZADERA
II miejsce:
GRAN COLOMBIA
III miejsce:
URZĘDNICY I PRZYJACIELE
Puchar Fair Play:
LOBOS
MVP:
DIEGO (Gran Colombia)
KINGA (Urzędnicy i Przyjaciele)
Najlepsi bramkarze:
SERGIO / NEXUS (La Gozadera)

Etnoliga 23

26 września – 5 grudnia 2021
Niedziele, godz. 10-18(19)
Hala sportowa
ul. Jagiellońska 7, Praga Północ – Warszawa
5 - 13

TiM Warszawa — Real Warszawa

5 - 3

Paździerzanka Warszawa — La Gozadera

1 - 5

Aztecas — Çarşı

4 - 8

FC Lions — La Gozadera

0 - 8

Awantura Warszawa — Sportivo la Varsovia

4 - 1

Inter Wawa — Unity Soccer

0 - 7

Czarna Perła — Atlas Lions

7 - 4

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

2 - 6

Çarşı — Lobos

6 - 5

Sportivo la Varsovia — Aztecas

4 - 2

Lobos — FC Lions

6 - 9

Atlas Lions — Inter Wawa

10 - 3

Real Warszawa — Awantura Warszawa

5 - 5

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

4 - 5

Unity Soccer — TiM Warszawa

12 - 0

Paździerzanka Warszawa — Czarna Perła

3 - 7

Aztecas — Real Warszawa

0 - 4

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

8 - 9

TiM Warszawa — Atlas Lions

6 - 1

La Gozadera — Czarna Perła

3 - 5

Awantura Warszawa — Unity Soccer

3 - 16

TiM Warszawa — Çarşı

5 - 3

Lobos — Sportivo la Varsovia

4 - 5

Çarşı — FC Lions

2 - 1

La Gozadera — Inter Wawa

3 - 0

Real Warszawa — Lobos

4 - 5

Unity Soccer — Aztecas

3 - 7

Czarna Perła — FC Lions

10 - 5

Atlas Lions — Awantura Warszawa

15 - 3

Paździerzanka Warszawa — Awantura Warszawa

9 - 11

Sportivo la Varsovia — Çarşı

5 - 4

Çarşı — Real Warszawa

2 - 7

Aztecas — Atlas Lions

1 - 7

TiM Warszawa — La Gozadera

0 - 10

Aztecas — FC Lions

7 - 6

TiM Warszawa — Paździerzanka Warszawa

5 - 7

FC Lions — Sportivo la Varsovia

5 - 1

Inter Wawa — Czarna Perła

4 - 3

Lobos — Unity Soccer

4 - 6

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

2 - 2

Inter Wawa — FC Lions

4 - 4

Atlas Lions — Lobos

5 - 4

Paździerzanka Warszawa — Aztecas

3 - 10

Awantura Warszawa — Lobos

3 - 12

Unity Soccer — Çarşı

11 - 3

La Gozadera — Awantura Warszawa

4 - 4

Czarna Perła — TiM Warszawa

8 - 6

Çarşı — Atlas Lions

2 - 5

Aztecas — La Gozadera

1 - 3

TiM Warszawa — Inter Wawa

4 - 6

Lobos — Aztecas

2 - 5

Real Warszawa — FC Lions

8 - 1

Lobos — Paździerzanka Warszawa

1 - 9

Awantura Warszawa — Czarna Perła

15 - 0

Sportivo la Varsovia — Unity Soccer

4 - 7

Czarna Perła — Aztecas

4 - 1

La Gozadera — Lobos

7 - 4

Inter Wawa — Awantura Warszawa

4 - 6

Atlas Lions — La Gozadera

5 - 6

FC Lions — TiM Warszawa

7 - 6

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

2 - 1

FC Lions — Paździerzanka Warszawa

3 - 9

Unity Soccer — Real Warszawa

5 - 8

Paździerzanka Warszawa — Çarşı

4 - 18

Awantura Warszawa — TiM Warszawa

2 - 3

Aztecas — Inter Wawa

20 - 3

Çarşı — Awantura Warszawa

8 - 5

Real Warszawa — Atlas Lions

2 - 0

Çarşı — La Gozadera

3 - 12

Czarna Perła — Real Warszawa

7 - 3

Sportivo la Varsovia — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Lobos — Czarna Perła

0 - 6

Unity Soccer — FC Lions

6 - 6

TiM Warszawa — Aztecas

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

6 - 3

Sportivo la Varsovia — TiM Warszawa

17 - 5

FC Lions — Awantura Warszawa

1 - 6

La Gozadera — Sportivo la Varsovia

4 - 2

Inter Wawa — Lobos

9 - 2

La Gozadera — Unity Soccer

2 - 11

Czarna Perła — Çarşı

14 - 6

Atlas Lions — Unity Soccer

11 - 13

Awantura Warszawa — Aztecas

5 - 4

Real Warszawa — La Gozadera

3 - 8

Atlas Lions — FC Lions

3 - 3

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 11

Unity Soccer — Paździerzanka Warszawa

4 - 4

Çarşı — Inter Wawa

7 - 5

Unity Soccer — Czarna Perła

5 - 6

Lobos — TiM Warszawa

13 - 8

Sportivo la Varsovia — Czarna Perła

PozycjaKlubM+=-G+G-P
11310121085131
2131012874731
313904663727
413832523627
513814784525
613805946124
713715574422
813625877520
913616775919
1013526738817
1113418567713
12132011451026
1313111143964
14130013481530

Strzelcy | Goal Scorers

ZawodnikBramki | Goals
ukrTaras Mysko42
turAlper Inan38
mexHoracio Flores37
senBoubacar Diallo24
polgeoGiorgi Komoshvili22
polMichał Rutkowski22
fraPierre Payen21
polJacek 'Ziko’18
ukrLeonid Mysko18
guiIsmael Ly18
blrSiergiej Soskowiec17
uzbAzamat Qutbiddinov17
polTymon Sabadasz16
polIzabela Ambroziak16
mexEduardo Longoria Hernández15
marOtman Abd-Eddami14
ngaMipo So13
mexSaúl Green13
indVishnu Prasad13
marYounes Moufid11
senAbel Mane11
polPatryk Dominiak11
guiAlex Bamba11
egyAhmed Metwali11
mexCarlos Francisco Campos Rios10
polKonrad Trzeszczkowski10
colDaniel Sarmiento10
polDamian Sawicki9
polArtur Dębski9
polSebastian Gajowiak9
polMikołaj Szczurowski9
polEwa Golec9
polKonrad Dzięcioł8
mexUrivan DS8
geoShotiko Jibladze8
indJack Anoop Cleetus (c)8
azeFarid Abdullaev8
ecuCristopher Romero8
polKinga Laszczka7
polIzabela Tymińska7
venJavier Peraza7
colHoracio Serna7
polpleTareq Al-Khatib7
polRobert Warda6
polCezary Bębenek6
polArtur Kopczyński6
polAneta Sykulak6
marAnas El Ansari (c)6
polAneta Ejsymont6
polRobert Gorzkowski6
polAdrian Idzikowski5
colLuis Orozco5
polTomek Chludziński (c)5
polRafał Grzywacz5
mexJuan Carlos Mendoza5
polEwa Przybylska4
marAdam Nassir4
polPatryk Rak4
mexFrancisco López4
colKaren Girón Abadia4
sweAnna Sterley4
irnFarzam Rokni4
venDuarte Junior Gouveia4
polKarolina Figiel4
turpolOmer Faruk Kocabaş4
blrAlex Shapetska4
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez4
polŁukasz Butryn4
ukrMichelle Kotto4
mliMahamadou Prince Toure3
polMaria Geszprych3
polAlicja Aleksandra Trzeciak3
kenNico3
polAdam Aleksandrowicz3
indGoutam Mohanty3
polMagdalena Paduch3
turHami Ozdemir3
egyHussein Mahamad3
polMarcin Furdyna3
uruJuanma Garcia Galindo3
marOmar Khlifi (c)3
polAgata Brudzińska3
polKasia Witwicka3
polDominika Jabłońska3
braDiego Caballero Yin3
polKatarzyna Strankowska3
polDaniel Zieliński3
geoLasha Kvelashvili3
marMomo3
polJacek Kędzierski (c)3
polWiktor Szreder3
polKarolina Bujak3
polHelena Jethon2
hkgDaniel Ng2
polIgnacy Sabadasz2
colCamilo Rodriguez2
argLara Lovero2
polMarcin Polak2
kenRagui2
indSaadhak Chandola2
turMiraç Çalıkıran2
colPablo Herrera2
rsaAli Selamolela2
indFaris Hamid Ali2
indSaad Bahore2
codChristophe Kalaba2
polKonrad Szałankiewicz2
polAdam Józefowski2
polMonika Krzywus2
rusMansur Bulatov2
polPiotr Wojdal2
finSamuli Hännikäinen (c)2
polMonika Tabor2
indCharnel De’Almeida2
blrVital Vashkevich2
polAdam Strankowski2
polDaniel Szadkowski2
turHakan Demir (c)2
espJulio San Vicente2
polKarina Trojan1
polIza Król1
colJeronimo Mejía1
indSafeer Babu1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
usaMelanie Święcicka1
polAleksander Gęściak1
ngaObinna Nwanekezi1
ukrAnton Narynskyi1
ukrInna Zhonovska1
polDamian Kuszewski1
argManu Maliar1
polBeata Daszykowska1
argBrian Torrado1
korJae Hyun1
marYoussef Nadouf1
polJulia Laszcz1
colRoger Rivera1
porLaura Amador1
polAdrian Dąbrowski1
polKarolina Kamuda1
polPaula Mercedes Ziomko1
fraBastian Giroud1
colNatalia Rodriguez1
polsyrSalem Albarudy (c)1
polArtur Piasecki1
zimAndrew Tadiwa1
kgzSanzhar Tashtanbekov1
turEtka Kanturk1
polKrzysztof Szałankiewicz1
polWeronika Kosińska1
fraValentin Chalumeau1
perXiomara Ochavano Ramirez1
polKrzysztof Strankowski1
polSebastian Dominiak1
turOzan Cihangir1
polMaciej Sitkiewicz1
marMed Amine1
polMateusz Wiśniewski1
espStalin Bravo1
irqSinan Smem1
indSheesha1
polKarolina Tabor1
polBartek Gronek1
porLaura Almeida1
polMałgorzata Woźniak (c)1
polPrzemysław Bekas1
egyAli Aboelezz1
colErick Armero1
polRoksana Dziadek1
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona1
polKatarzyna Nowakowska1
polKamil Krasuski1

Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
irnFarzam Rokni2
rusMansur Bulatov2
mexJuan Carlos Mendoza2
senBoubacar Diallo2
senAbel Mane2
uruJuanma Garcia Galindo2
mexHoracio Flores2
polArtur Kopczyński2
argBrian Torrado1
mexSaúl Green1
polRafał Grzywacz1
polMarcin Polak1
polAdam Aleksandrowicz1
polAleksander Gęściak1
ukrAnton Narynskyi1
fraPierre Payen1
polDamian Sawicki1
ukrTaras Mysko1
polIzabela Tymińska1
zimAndrew Tadiwa1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
polPatryk Rak1
finSamuli Hännikäinen (c)1
mexFrancisco López1
marOtman Abd-Eddami1
colFelipe Ordonez1
irqSinan Smem1
colCamilo Rodriguez1
turEtka Kanturk1
egyAhmed Metwali1
polJacek 'Ziko’1
indCharnel De’Almeida1
indMofin1
polRobert Gorzkowski1
polsyrSalem Albarudy (c)1
polKrzysztof Szałankiewicz1
kenZaki Saleh1
polArtur Piasecki1

Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
mexFrancisco López1
senBoubacar Diallo1
uzbAzamat Qutbiddinov1
mexJuan Bravo1
indFaris Hamid Ali1

Etnoliga 23 jest organizowana przez Fundację dla Wolności.
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
Turniej jest realizowany w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Strona wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Projekt realizowany w ramach programu „Aktywny Warszawiak” i współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.