Etnoliga 25

Etnoliga 25

Niedziele od 25 września 2022
godz. 10 – 18
Hala sportowa ul. Szanajcy 17/19, Warszawa-Praga

etnoliga-25

Zapraszamy do udziału w 25. edycji Etnoligi

Gramy w piłkę przeciwko rasizmowi, seksizmowi i homofobii.

  • Wszyscy są mile widziani – liczy się Twoje serce, a nie umiejętności piłkarskie!
  • W każdej drużynie razem grają osoby z różnych krajów, kobiety i mężczyźni.
  • Wszyscy jesteśmy wolontariuszami – wspólnie ustalamy zasady, razem organizujemy mecze, poczęstunki i zapraszamy do zabawy dzieci uchodźców.
  • Najważniejsze wyróżnienie to Puchar Fair Play, a medale dostają wszyscy uczestnicy!

Etnoliga 25: Mecze grupowe | Round-robin

6 - 2

Paździerzanka Warszawa — Inter Wawa

6 - 3

Atlas Lions — Suicide Squad

0 - 4

Aztecas — The Mediterranean

2 - 1

La Gozadera — Wariaci

1 - 4

Real Warszawa — Lobos

7 - 3

Sportivo la Varsovia — Fenix

7 - 3

Çarşı — Futsal FC

3 - 5

Gladiators — TiM Warszawa

3 - 3

Suicide Squad — Çarşı

2 - 2

TiM Warszawa — The Mediterranean

5 - 6

Inter Wawa — Atlas Lions

7 - 0

La Gozadera — Aztecas

1 - 18

Wariaci — Fenix

4 - 6

Gladiators — Sportivo la Varsovia

4 - 2

Futsal FC — Flame FC

1 - 1

Lobos — Paździerzanka Warszawa

5 - 1

Lobos — Inter Wawa

1 - 2

Real Warszawa — Suicide Squad

0 - 9

Aztecas — TiM Warszawa

0 - 5

Sportivo la Varsovia — La Gozadera

4 - 3

Fenix — Gladiators

10 - 3

Atlas Lions — Flame FC

9 - 1

The Mediterranean — Wariaci

8 - 2

Paździerzanka Warszawa — Futsal FC

8 - 4

Inter Wawa — Real Warszawa

2 - 5

Wariaci — Aztecas

3 - 5

The Mediterranean — Sportivo la Varsovia

4 - 5

Futsal FC — Atlas Lions

3 - 2

Gladiators — La Gozadera

5 - 2

Fenix — TiM Warszawa

4 - 9

Flame FC — Çarşı

2 - 9

Suicide Squad — Paździerzanka Warszawa

7 - 3

Real Warszawa — Flame FC

3 - 6

Aztecas — Gladiators

1 - 1

TiM Warszawa — La Gozadera

9 - 3

Fenix — The Mediterranean

4 - 3

Inter Wawa — Suicide Squad

8 - 0

Lobos — Futsal FC

23 - 1

Sportivo la Varsovia — Wariaci

5 - 7

Paździerzanka Warszawa — Çarşı

0 - 5

Aztecas — Sportivo la Varsovia

4 - 2

Futsal FC — Real Warszawa

4 - 1

La Gozadera — Fenix

3 - 11

Wariaci — TiM Warszawa

1 - 6

Suicide Squad — Lobos

3 - 5

Çarşı — Atlas Lions

5 - 3

Gladiators — The Mediterranean

2 - 5

Flame FC — Paździerzanka Warszawa

7 - 10

Real Warszawa — Atlas Lions

4 - 0

The Mediterranean — La Gozadera

7 - 4

Fenix — Aztecas

5 - 3

Suicide Squad — Futsal FC

3 - 3

Lobos — Çarşı

1 - 15

Wariaci — Gladiators

5 - 6

TiM Warszawa — Sportivo la Varsovia

6 - 3

Inter Wawa — Flame FC

2 - 2

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

2 - 9

Flame FC — Suicide Squad

5 - 6

Atlas Lions — Paździerzanka Warszawa

5 - 4

Çarşı — Real Warszawa

0 - 4

Flame FC — Lobos

11 - 3

Çarşı — Inter Wawa

0 - 5

Atlas Lions — Lobos

12 - 4

Futsal FC — Inter Wawa

Etnoliga 25 A

PozycjaKlubM+=-G+/-P
11210204932
2129032727
3106222320
495221917
59315-1410
69306-119
79306-249
89117-134
98008-350

Etnoliga 25 B

PozycjaKlubM+=-G+/-P
1119023227
2117042021
395131116
495042215
59414213
68323911
78107-393
88008-780

Etnoliga 25

ZawodnikBramki | GoalsŻółte kartki | Yellow CardsCzerwone kartki | Red Cards
guiIsmael Ly2610
guiAlex Bamba2100
egyMahmoud Salah (c)2110
turAlper Inan1900
marIlyas Bouchihab1800
polIzabela Ambroziak1800
mexHoracio Flores1200
polAgata Lucima1200
polJakub Kotowski1230
polMichał Rutkowski1200
blrSiergiej Soskowiec1100
polTymek Sabadasz1100
afgFara Azimi1100
egyMohamed Habib1010
ukrMichelle Kotto900
polKazik Dym900
polZosia Kuich800
marHamza Ab820
polMaciej Gawliński810
polAdrian Idzikowski800
polCezary Bębenek810
egySherief Farag810
azeFarid Abdullaev700
ukrTaras Mysko700
polJacek 'Ziko’ Maciak720
ukrAnton Narynskyi700
marAli Saudi640
polAgata Brudzińska600
polMaria Zdunek600
polKasia Janiak600
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona600
polTomek Chludziński (c)600
colDaniel Sarmiento530
polAdrian Dąbrowski510
marAnas El Ansari (c)500
geoShotiko Jibladze500
egyAhmed 'Costa’ Mostafa510
polKinga Laszczka500
ngaMipo So510
polAgata Andrzejewska500
geoLasha Kvelashvili510
marMouad Tahiri500
polMagda Zielińska510
fraValentin Chalumeau400
ukrRuslana Diachuk400
colRoger Rivera400
irnFarzam Rokni (c)400
polgeoGiorgi Komoshvili400
ukrDmitriy Podhornyy400
polPiotr Pawlak400
irnMed Mexiki400
turTarik Muslu410
kgzErlan Moldoshov400
itaStanley Kosobucki400
mexSaúl Green400
polMarcin Polak400
polPatryk Rak420
polOla Pastuszko400
codChristophe Kalaba400
rwaArmel Anelka Nkunzimana400
tanMohamed Ndihagule300
marOtman Abd-Eddami311
polAdam Aleksandrowicz300
mexDavid Huerta Beltran (c)320
braDiego Caballero Yin310
azeKanan Baghirli (c)300
cgoCorneille Malonga300
indNikhil Choudhary300
mexEduardo Longoria Hernández300
colCamilo Rodriguez300
ukrInna Zhonovska300
azeZaur Hasanov300
polDominik Grzywnowicz300
turHami Ozdemir210
polMonika Krzywus200
marAbdoi200
azeEmil Hesenzade201
polArtur Piasecki200
egyMostafa Serogy200
polAneta Sykulak201
polMichał Kacprzak200
polKatarzyna Nowakowska200
polOskar Majewski200
polEwa Golec200
turYusuf Vural200
egyAdel Ali230
polWeronika Pietruczuk200
polBartosz Wróblewski200
polMilena Trojan200
marHassan El Oufir200
polKonrad Trzeszczkowski200
colKaren Girón Abadia200
ukrTaras Tokmyna210
polKarolina Bujak210
polWiktor Szreder200
polJacek Kędzierski (c)200
polDaniel Zieliński200
marMohamed Jorio200
marYounes Moufid200
polAleksander Gęściak200
polPatryk Makarski200
marAmine200
kenZaki Saleh200
marAmine El Kohen200
polKatarzyna Pliszka200
polOliwia Kozakiewicz200
uruJuanma Garcia Galindo100
polAdam Ochenkowski100
omaElyas Alwadhahi100
azeShahmali Mustafayev100
azeOrxan Allahverdiyev100
polMikołaj Szczurowski100
polBasia Kotowska100
mexHeriberto100
polKarina Trojan100
blrArciom Żuk100
ukrRoman Yatsko100
polPaulina Babińczuk100
indJinu Jacob100
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez100
rusTazu Szachszajew110
polMałgorzata Woźniak100
ecupolLucas Z100
polGrzegorz Himkowski100
rusFedor Gromov100
colHoracio Serna100
polDominika Gajda100
turMiraç Çalıkıran100
egyAhmed Taeel100
polRafał Grzywacz101
ukrSelim Noxchoevskiy100
madJean-Yves Nirinia Rajoelina100
porLaura Amador100
nepSudarsan Bhandari100
marAzeddine Tarifet110
marOmar Khlifi100
polMarcin100
turHakan Demir (c)110
polMagdalena Janik100
egyHessien Shalaby110
polAleksander Czajecki110
marMehdi Chemaa100
polKatarzyna Strankowska100
marSmail Litefti100
egyMina Eshak100
polDanuta Wojciechowska110
polKlaudiusz Górka120
polRobert Gorzkowski100
polMonika Tabor100
indJack Anoop Cleetus100
polMagdalena Paduch100
polDamian Kuszewski100
polKamil Podgórski (c)100
polMaria Kozłowska000
polMagda Piasko000
ukrEvgeniy Sirotenko000
ukrVolodymyr Kylnyk000
turpolOmer Faruk Kocabaş010
rouMarian Grigore000
colSantiago Giraldo000
indCharnel De’Almeida000
marMed Amine000
polHonorata Dominiak000
azeHafiz Mammadov010
turSafa Necmeddin Sünbül (c)000
afgNasim Majidi000
azeVusal Valiyev000
ukrAleksandr Pietrovskij000
cubCarlos Troyano000
polIzabela Tymińska000
polDominika Jabłońska000
polIza Król000
polAgata Kubik000
polPatryk Gorzycki000
indJithin George000
venFabián Rivera000
itaMattia000
mexAlejandro000
polPatryk Królak000
polAdrian Kakietek000
polMagdalena Janiak000
polPiotr Gwóźdź000
azeEynulla Nudratli000
espJaime Sanchez000
polArtur Dębski000
polMarcin Kabański (c)000
polMartyna Zemla000
marMed Achraf Bouzid000
blrAndrej Ramancou000
ukrMihail Foroshuk000
colLuis Orozco000
azeSakhavat Shikaliyev000
azeAli Aliyev000
nedGijs Beenker000
hkgDaniel Ng000
polWiktor Stankowski000
polWeronika Bielecka000
polpleTareq Al-Khatib000
polKasia Witwicka000
lvaMaris Melnozols000
polKarolina Kamuda000
swepolClaudia Wigebom000
polZuzanna Ozdrowiec000
polMartyna Klimiuk000
indGoutam Mohanty000
turAhmet Yiğit000
colNicolás Pinilla000
ecuSteven Martínez000
turSamet Yazar000
mexGonzalo López000
rusKhasan Orhakov000
polMateusz Chludziński000
polsyrSalem Albarudy (c)000
polDawid Cegiełka (c)000
colSergio Aguilar (c)000
polJoanna Jakubczak000
polDominika Parzyjagła000
turHasan Yildirim000
polKrystian Cwylu000
colDiego Martínez000
isrElias Shehadee000
polDamian000
espHarry Mejia000
itaLuca Sottocornola000
mexJuan Carlos Mendoza000
mexCarlos Francisco Campos Rios000
polKarolina Kaźmierska030
polHanna Kowalska000
polWojciech Brożyński000
mexEnrique Morales Ramírez (c)000
polAda Staniszewska000
polAneta Ejsymont000
polElżbieta Lewandowska000
mexMariana000
mexFrancisco López000
irqSinan Smem000
argBrian Torrado000
indRejith Reji000
mexJuan Bravo000
polAnia Kowalska000
porLaura Almeida000
polUrszula Radwańska000
ecuStalyn Bravo000
polJulia Laszcz000
belPedri000
turBerat Eren000
omaKhalid Almazroey000
polMichał Makowski000
polMarta Castillo000
argNicolás000
mexSocrates Castillo000
polHonorata Markiewicz000
espRaquel Belles000
mexMariana Martinez Perez000
polRobert Warda000
mexAlejandro Lopez Beltran000
azeIsa V’eysov000
marSoufian El Khanify000
polBasia Wieczorek000
polMateusz Wiśniewski000
polAlicja Aleksandra Trzeciak000
espBrian Guadalupe000
ukrDavid Chaava010
polAdriana Markiewicz000
polBartek Gronek000
fraJulien Michaud000
polPatryk Bujanowski000
polJan Wojtasik000
marYouness El Bouchikhi000
blrJarosław Sedach000
marReda Raissouni000
algNadjib Nourodine000
gerStefan Krauja Daza000
marAmine El Mouher000
polKamil Krasuski000
turOguzhan000
ncaCarolina000
finSamuli Hännikäinen (c)000
libMalek Harb000
egyMoatasem Aziz000
geoGiorgio Giorgiev000
polŁukasz Marcinek000
syrAli Abdullah000
egyAhmed Alaa000
zimChristopher Muzawazi000
polHelena Jethon000
polRadosław Sidor000
polWiktoria Kuk000
Shamil Salikhov000
ngaAde Adesanya Ola000
mexGuillermo Perez000
blrSiarżuk Ramancou000
usaMelanie Święcicka000
polŁukasz Mazurek000
mexUrivan DS000
polMaciej Wójtowicz000
polNatalia Pstrągowska (c)000
polBartosz Konarski000
polKarolina Trzeciak000
indKunal Dutt000
marAdam Nassir010
polŁukasz Szydłowski000
colDiego Becerra000
polMateusz Leśniak010
polJoanna Radziwiłowa000
mexfraPaola Francine000
polMariola Stępień000
polMarcin Borkowski010
polKatarzyna Janik000
mexFernando Castillo000
geoGiorgi Samkharadze000
egyAhmad Matar000
itaElena Monteleone000
polAnna Kaźmierczak000
polAnna Stjärna000
marFayssal Di Vaio000
polPaula Mercedes Ziomko000

Mecze w hali sportowej przy ul. Szanajcy 17/19 (Warszawa, Praga-Północ) w NIEDZIELE od 25 września w godz. 10-18. Gramy w składach 6-osobowych, w tym co najmniej 2 kobiety na boisku. Zapewniamy sędziego, medyka, wodę, prysznice, toalety.

Hala Sportowa Szanajcy 17/19

Etnoligę organizuje Fundacja dla Wolności.
Partnerzy 25. edycji: Fundacja Citi Handlowy, Humanity Now, Fare Network, Adidas, Chrząszczyki, Aquick.
Projekt realizowany jest w ramach programu “Aktywny Warszawiak” i współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.
#Etnoliga #FootballPeople #RefugeesWelcome #ShePlays #FightRacism #TackleHomophobia #FootballCollective #StandWithUkraine

Copa Colombia 2022

17 lipca 2021
Niedziela: 10 – 18
Boisko
ul. Przy Bażantarni 3, Ursynów, Warszawa
copa-colombia-2021

Coroczny charytatywny turniej piłkarski na rzecz szkółki piłkarskiej w kolumbijskim mieście Pereira

Turniej jest realizowany w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Strona wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Etnoliga 24

Etnoliga 24

Soboty od 19 marca do 18 czerwca 2022
godz. 10 – 18
Boisko „Orlik” Przy Bażantarni 3, Warszawa-Ursynów

#FootballUnited

No racism. No sexism. No Homophobia.

Etnoliga 24

2 - 4

Los Blancos — Aztecas

3 - 3

The Mediterranean — Awantura For Fun

1 - 7

Laissez Faire United — La Gozadera

3 - 2

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

8 - 1

TiM Warszawa — Unity Soccer

8 - 5

Sportivo la Varsovia — Team Ivulin

6 - 3

Inter Wawa — Gladiators

1 - 2

Next — FC CoE Natolin

4 - 4

Lobos — Çarşı

5 - 5

Aztecas — Lobos

2 - 3

Inter Wawa — Team Ivulin

2 - 4

Unity Soccer — La Gozadera

3 - 0

Çarşı — Laissez Faire United

5 - 8

Awantura For Fun — Los Blancos

3 - 3

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

3 - 3

Gladiators — FC CoE Natolin

1 - 3

TiM Warszawa — The Mediterranean

13 - 1

Atlas Lions — Next

0 - 1

Team Ivulin — FC CoE Natolin

4 - 6

TiM Warszawa — Lobos

2 - 4

Real Warszawa — Paździerzanka Warszawa

2 - 4

Aztecas — La Gozadera

5 - 2

Sportivo la Varsovia — Next

3 - 4

Awantura For Fun — Laissez Faire United

4 - 3

Unity Soccer — Çarşı

6 - 5

Atlas Lions — Gladiators

2 - 4

The Mediterranean — Los Blancos

1 - 5

Laissez Faire United — Unity Soccer

3 - 5

Aztecas — The Mediterranean

4 - 5

Atlas Lions — Real Warszawa

5 - 2

La Gozadera — Lobos

4 - 2

FC CoE Natolin — Inter Wawa

2 - 7

Awantura For Fun — TiM Warszawa

6 - 2

Gladiators — Next

6 - 3

Çarşı — Los Blancos

0 - 1

FC CoE Natolin — Paździerzanka Warszawa

4 - 1

Unity Soccer — Aztecas

1 - 10

Sportivo la Varsovia — Gladiators

3 - 3

TiM Warszawa — La Gozadera

3 - 5

Los Blancos — Lobos

3 - 4

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 1

The Mediterranean — Laissez Faire United

11 - 6

Team Ivulin — Atlas Lions

4 - 8

Awantura For Fun — Çarşı

4 - 3

Paździerzanka Warszawa — Next

2 - 3

Next — Team Ivulin

6 - 2

Gladiators — Real Warszawa

1 - 10

La Gozadera — The Mediterranean

5 - 4

Aztecas — Awantura For Fun

3 - 2

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Los Blancos — Unity Soccer

3 - 2

FC CoE Natolin — Sportivo la Varsovia

2 - 7

Laissez Faire United — Los Blancos

7 - 2

Çarşı — TiM Warszawa

11 - 4

TiM Warszawa — Aztecas

2 - 3

Real Warszawa — Team Ivulin

4 - 2

Next — Inter Wawa

2 - 4

Los Blancos — La Gozadera

7 - 1

Lobos — Laissez Faire United

4 - 5

Sportivo la Varsovia — Atlas Lions

4 - 5

The Mediterranean — Çarşı

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

7 - 6

Unity Soccer — Awantura For Fun

1 - 3

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

0 - 13

Laissez Faire United — TiM Warszawa

0 - 1

La Gozadera — Awantura For Fun

4 - 2

Çarşı — Aztecas

2 - 3

Paździerzanka Warszawa — Team Ivulin

1 - 0

Next — Real Warszawa

9 - 2

Lobos — The Mediterranean

1 - 3

FC CoE Natolin — Atlas Lions

6 - 1

Lobos — Unity Soccer

2 - 2

Laissez Faire United — Aztecas

10 - 0

Lobos — Awantura For Fun

3 - 2

Paździerzanka Warszawa — Sportivo la Varsovia

4 - 5

La Gozadera — Çarşı

2 - 4

Real Warszawa — FC CoE Natolin

3 - 0

The Mediterranean — Unity Soccer

4 - 7

Inter Wawa — Atlas Lions

2 - 4

Team Ivulin — Gladiators

6 - 2

Los Blancos — TiM Warszawa

4 - 2

La Gozadera — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Los Blancos — Team Ivulin

5 - 4

TiM Warszawa — Atlas Lions

3 - 0

The Mediterranean — Sportivo la Varsovia

1 - 2

Gladiators — La Gozadera

5 - 1

Çarşı — Los Blancos

2 - 6

Lobos — TiM Warszawa

4 - 2

FC CoE Natolin — The Mediterranean

2 - 1

TiM Warszawa — La Gozadera

2 - 1

Çarşı — FC CoE Natolin

4 - 1

La Gozadera — FC CoE Natolin

4 - 2

Çarşı — TiM Warszawa

Etnoliga 24 A

PozycjaKlubM+=-G+/-P
197111822
296212920
395131216
49513416
59504615
694141913
79405-912
89225-138
99117-244
109117-424

Etnoliga 24 B

PozycjaKlubM+=-G+/-P
185121616
28512416
385031215
48503315
58503315
68314-410
78305-59
88206-196
98116-104

Półfinały

Etnoliga 24: Półfinały | Semifinals

Mecz o 3. miejsce

Etnoliga 24: 3 miejsce | 3 place

Finał

Etnoliga 24: Finał | Final

Etnoliga 24

ZawodnikBramki | GoalsŻółte kartki | Yellow CardsCzerwone kartki | Red Cards
polJacek 'Ziko’ Maciak2210
indCharnel De’Almeida2100
polJakub Kotowski1621
egyMohamed Habib1500
guiAlex Bamba1300
polMaciej Gawliński1120
egyMahmoud Salah (c)1110
ukrDmitriy Podhornyy1100
polAgata Brudzińska1000
codChristophe Kalaba1000
omaElyas Alwadhahi1000
argBrian Torrado910
colDaniel Sarmiento900
guiIsmael Ly800
fraValentin Chalumeau800
sdnHossam Khader (c)810
marHassan El Oufir800
indSafeer Babu700
turAlper Inan700
uzbAzamat Qutbiddinov710
croMislav Paić-Karega600
polMateusz Chludziński600
mexHoracio Flores600
braDiego Caballero Yin600
polPatryk Rak610
polPiotr Gralik600
marOtman Abd-Eddami600
polCezary Bębenek500
polMichał Rutkowski500
argRodrigo Ibañez510
fraYann Riegel500
geoLasha Kvelashvili500
blrArciom Żuk500
ecuSteven Martínez500
espJulio San Vicente500
polgeoGiorgi Komoshvili500
azeIsa V’eysov510
egyAhmed 'Costa’ Mostafa500
mexUrivan DS500
turHami Ozdemir400
blrAnton Lahvinets (c)400
blrMark Kakhno400
marAmin Saudi400
blrHleb Davidovich400
polKatarzyna Nowakowska410
polTomek Chludziński (c)410
sdnHassan Hussein400
espJulio Mateos400
polTomek Kołodziejczuk (c)400
sdnMahmoud Omer400
itaAntonino Matafú400
polGrzegorz Himkowski400
polMilena Trojan400
irnMed Mexiki400
kenZaki Saleh410
marAnas El Ansari (c)400
polTymek Sabadasz300
egyHessien Shalaby310
omaKhalid Almazroey300
turHalil Ersoy300
polJacek Ziółkowski300
mexJuan Carlos Mendoza300
polEwa Przybylska300
itaDylan Odini310
blrEmil Konnau300
finSamuli Hännikäinen (c)300
azeFarid Abdullaev300
polAdam Aleksandrowicz310
polIzabela Ambroziak300
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona300
marYounes Moufid300
porLaura Almeida300
polsyrSalem Albarudy (c)300
venFabián Rivera300
polDominika Jabłońska300
ecupolLucas Z200
polMonika Krzywus200
marAmine El Mouher200
porLuis200
polŁukasz Mazurek200
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez200
itaStanley Kosobucki200
mexSaúl Green200
tjkMehrojiddin Rahmonov200
polArtur Piasecki200
turHakan Demir (c)210
polMagdalena Sztukiewicz200
polAleksander Gęściak200
ukrTaras Tokmyna200
polDanuta Wojciechowska200
polAneta Ejsymont200
ngaMipo So210
espJavier Bertoméu200
ukrAnton Narynskyi210
geoShotiko Jibladze200
blrSiergiej Soskowiec200
turEtka Kanturk200
polKatarzyna Strankowska200
croLuka Patoć200
porLaura Amador200
ukrTaras Mysko200
blrNatalia Aksinovich200
polPiotr Gwóźdź200
fraJoe Masson200
marHamza Ab200
indJikil100
polMikołaj Szczurowski100
polKonrad Szałankiewicz100
ukrInna Zhonovska100
czeAdam Volf110
polNatalia Pstrągowska (c)100
polMateusz Wódkiewicz100
uruFernando Hernandez120
colSantiago Giraldo100
colNatalia Rodriguez100
colCamilo Rodriguez100
polRobert Gorzkowski100
itaElena Monteleone100
sdnAshraf Abubaker100
polKinga Laszczka100
polAdrian Dąbrowski100
polMaciej Wójtowicz100
Khazar100
swepolClaudia Wigebom100
indSaadhak Chandola100
sdnAmin Mohammed100
polMarta Castillo100
marAli Saudi100
mexFrancisco López100
rusTazu Szachszajew100
argDante Alessandria100
polPiotr Zieliński100
gbrChristina Stuart100
Shamil Salikhov100
polMałgorzata Woźniak100
polKrzysztof Szałankiewicz100
indNikhil Choudhary100
colKaren Girón Abadia100
polKasia Janiak100
polAgata Lucima100
polWeronika Pietruczuk100
namMotjaritje 'Mushe’ Honga100
polKasia Witwicka100
polArtur Dębski100
turpolOmer Faruk Kocabaş100
polAdriana Markiewicz100
polRobert Warda100
gbrAlex Milinski100
blrMirek Guzevich100
polTadeusz Epsztein100
polAneta Sykulak100
mexKatja Herrmann100
polMarcin Polak101
marOmar Khlifi100
polHanna Kowalska100
polFilip Jesionowski100
polDariusz Kosiński100
blrDźmitry Biełaš100
uruJuanma Garcia Galindo100
polKarolina Bujak100
polMartyna Zemla100
azeAlvan Abdulazizov100
polDamian Sawicki100
polRafał Grzywacz100
marMomo100
indVishnu Prasad100
blrIgor Marshkov000
porSergio Puga000
egyAhmed Alaa000
colSergio Aguilar (c)000
tanElias Lema000
colRoger Rivera000
egyMoaaz Alkhateeb000
marOussama Bouzid000
blrAliaksandr Atroshchankau001
indAshiq Vithayathil000
colNicolás Pinilla000
madJean-Yves Nirinia Rajoelina000
mexEnrique Morales Ramírez (c)000
polPatryk Dominiak000
blrIgar Pikula000
polPaula Mercedes Ziomko000
ngaLukman Ibrahim000
espIrene Pola Corchado000
polKarolina Kaźmierska000
mexDavid Huerta Beltran (c)000
blrAliaksei Staravoit000
colDiego Martínez000
colDiego Aguilar000
itaLuca Sottocornola000
ngaEmsy Adanu Okoko000
egyMoatasem Aziz010
blrAleh Hranatau010
polKatarzyna Woźniak000
polJoanna Jakubczak000
espHarry Mejia000
usaZach Thurston000
polAgata Andrzejewska000
turYavuzcan Selcuk000
marChouaib Outarocht000
turAnıl Yolbuken000
espVincent Sanmor000
colSantiago Barrios000
polHonorata Dominiak000
polIza Król000
Karem Saint000
senAbel Mane000
colLuis Orozco000
polAdam Edy000
senBoubacar Diallo001
polAdrian Kakietek000
polMagdalena Janiak000
polPatryk Gorzycki000
polWeronika Bielecka000
polPiotr Pawlak000
polKarolina Kamuda000
polTosia Fawontys000
turDeniz Varcin000
polSebastian Gajowiak000
cubCarlos Troyano000
indGoutam Mohanty000
marMouhamed Boulaq000
ukrVolodymyr Petriv000
denirqSamir Salman000
blrAliaksei Stefanovich000
turSafa Necmeddin Sünbül (c)012
polAgata Dąbrowiecka000
ngaAde Adesanya Ola000
mexEduardo Longoria Hernández000
hkgDaniel Ng000
polDominika Leśniak000
polBasia Kotowska000
rouMarian Grigore000
polKasia Mauryc000
nedGijs Beenker000
polKacper Tobolski000
indJithin George000
indSibin000
senBaba Dieng000
egyAhmed Ehab000
indFaris Hamid Ali000
polHonorata Markiewicz000
polŁukasz Marcinek000
porMiguel Brites000
marFayssal Di Vaio000
polKatarzyna Janik000
polMagdalena Janik000
polOla Jodyna000
marAdam Nassir000
polDaniel Czacza Antoniewicz000
indKunal Dutt000
polKonrad Trzeszczkowski000
polBeata Daszykowska000
polKaja Piłatowicz000
gbrGrace Isaac000
marYoussef Nadouf000
polDamian Kuszewski000
blrYauheni Shambetski000
ukrYurii Ostrovskiy000
polOlga Klusek000
mexJuan Bravo010
polMagdalena Paduch000
marYouness El Bouchikhi000
colErick Armero000
polKornelia Gęsicka000
polEwa Golec000
polJustyna Klimek000
marMohamed Labraiki000
egyAdel Ali000
polAlicja Aleksandra Trzeciak000
polAleksander Czajecki000
polMarcin Łuczaj000
polMonika Poziemska000
ngaBenjamin000
colJhon Súarez000
egyMohamed Seddik000
polMaria Geszprych000
indJack Anoop Cleetus000
indAli010
polMonika Tabor000
lvaMaris Melnozols000
polpleTareq Al-Khatib000
polDawid Cegiełka (c)000
polArtur Kopczyński000
polWojciech Brożyński000
mexCarlos Francisco Campos Rios000
chiCristian Lobos000
egyMina Eshak000
mexGuillermo Perez000
ukrMichelle Kotto000
marAnas Chakir000
indShine000
blrVital Vashkevich000
marMed Achraf Bouzid010
polMarcin Kabański (c)000
polDaniel Zieliński000
polKonrad Dzięcioł000
polAgata Stanisławiuk000
indBrion000
polPaweł Oziomek000
polJacek Kędzierski (c)000
blrSiarżuk Ramancou000
hkgEdward Y. Shum000
marSoufian El Khanify000
espOscar Iglesias000
ukrAnatolii Zaremba000
ecuJohan Usiña000
fraBenjamin Carrasco000
egyAndrew Al Khaier000
polMichał Makowski000
polfraZofia Bontemps000
egySherief Farag000
egyAli Aboelezz000
polJarosław Ostas000
ngaOlu Dare000
zimAndrew Taku000
egyChristina Makar000
ecuStalyn Bravo000
libSaeed Marmar010
mexSocrates Castillo000
egyYoussef Abdelaal000
greIoanna Nestoridi000
polKamil Krasuski000
turSalih Yazar000
polBartosz Konarski000
polDominika Gajda000
polMateusz Leśniak000
turMiraç Çalıkıran000
polMaciej Rytel000
polMarcin Furdyna000
polKlaudia Samołyk000
polMaciej Sitkiewicz000
mexFernando Castillo000
egyAhmad Matar000
blrDaryna Tsaprylava000
egyAhmed Taeel000
fraVictor Nicolas000
polBartosz 'Wolf’ Gilewski000
turSamet Yazar000
fraJulien Michaud000
blrMisha Yakovinchik000
azeAziz Letifov000
ecuJuan Sebastian Lozano000
polMarysia Pietrusińska000
polSebastian Kruszewski000
braJames Nova000
blrŻenia Hleb000
polKonrad Hennig000
ngaObinna Nwanekezi000
polBarbara Maniszewska000
ghaEmmanuel 'Nanu’ Amako000
polKonrad Szatters000
cgoCorneille Malonga000
rwaArmel Anelka Nkunzimana000
polAdrian Idzikowski000
tunAyoub Menzli000
polKarina Trojan000
usaMelanie Święcicka000
fraEvan Da Costa Marques000
itaGianmarco Riva000
fraHugo Chouarbi000
mexfraPaola Francine000
bihJovica Jović000
czeAdam Holub000
belFlora Wallace000
irqSinan Smem000
fraArnaud Mady000
mneBalsa Vujosevic000
polKarolina Figiel000

Etnoliga to bezpłatna, wielokulturowa liga piłki nożnej dla kobiet i mężczyzn 16+ z całego świata.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz przeczytaj o nas i dołącz!

  • Zgłoszenia indywidualne i drużynowe
  • Turniej dla osób dorosłych (16+)
  • Boisko „Orlik” sztuczna trawa ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa
  • Gramy po 7 osób (bramkarz + 6 w polu)
  • Zapewniamy sędziego, medyka, wodę, prysznice, toalety
  • System gry: ligowy (każdy z każdym), dwie grupy
  • Awans bezpośredni: dwie pierwsze drużyny z każdej grupy
  • Baraże: miejsca 3-6 grają o awans do ćwierćfinałów (A3vsB6, A4vsB5, A5vsB4, A6vsB3)
  • 11 czerwca: baraże i ćwierćfinały. 18 czerwca: półfinały, mecz o III miejsce i finał

orlik przy bażantarni

Etnoliga 24 jest organizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa. Boisko udostępnia nieodpłatnie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.
#footballunited #standwithukraine #refugeeswelcome #noracism #nosexism #nohomophobia