Etnoliga 16

wiosna 2018
orlik ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa
1 - 12

Polin — Real Warszawa

6 - 4

Hun FC — FC United

6 - 2

Çarşı — Inter Wawa

7 - 1

Peykan — Chrząszczyki

3 - 6

FC Saturn — The Tigers

4 - 4

McD Przejście FC — Cimbom

16 - 0

La Gozadera — Dębak Team

1 - 7

Green Legion — FC Lions

8 - 3

The Pro’s — Tekkerz

0 - 5

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

2 - 5

Cimbom — Green Legion

2 - 0

Tekkerz — Inter Wawa

3 - 0

FC United — McD Przejście FC

10 - 2

The Tigers — Polin

8 - 3

FC Lions — Chrząszczyki

0 - 13

Dębak Team — Çarşı

8 - 3

Hun FC — Paździerzanka Warszawa

3 - 8

Real Warszawa — The Pro’s

4 - 2

Gladiators — Peykan

7 - 3

FC Saturn — La Gozadera

2 - 2

Real Warszawa — The Tigers

0 - 3

McD Przejście FC — Peykan

5 - 2

FC Saturn — Inter Wawa

4 - 6

Cimbom — FC United

0 - 3

Dębak Team — Tekkerz

5 - 1

Gladiators — FC Lions

1 - 11

Polin — Çarşı

8 - 4

Hun FC — Chrząszczyki

3 - 3

The Pro’s — La Gozadera

2 - 4

Green Legion — Paździerzanka Warszawa

6 - 4

FC Lions — Cimbom

4 - 1

La Gozadera — Polin

2 - 5

Peykan — Hun FC

2 - 5

Tekkerz — Real Warszawa

3 - 10

FC United — Green Legion

8 - 2

Inter Wawa — Dębak Team

18 - 2

Paździerzanka Warszawa — McD Przejście FC

3 - 4

The Tigers — The Pro’s

3 - 8

Chrząszczyki — Gladiators

2 - 3

Çarşı — FC Saturn

0 - 8

The Tigers — Çarşı

8 - 4

FC United — Peykan

8 - 1

La Gozadera — Tekkerz

11 - 2

Hun FC — McD Przejście FC

4 - 1

Inter Wawa — Real Warszawa

2 - 9

Green Legion — Gladiators

8 - 2

FC Saturn — Polin

3 - 0

Chrząszczyki — Cimbom

18 - 2

The Pro’s — Dębak Team

4 - 4

Paździerzanka Warszawa — FC Lions

3 - 0

Chrząszczyki — McD Przejście FC

1 - 0

Real Warszawa — La Gozadera

9 - 2

FC Lions — FC United

7 - 2

Inter Wawa — Polin

7 - 1

Peykan — Green Legion

10 - 5

Tekkerz — The Tigers

5 - 4

Cimbom — Paździerzanka Warszawa

0 - 3

Dębak Team — FC Saturn

1 - 3

Gladiators — Hun FC

4 - 2

Çarşı — The Pro’s

0 - 3

Dębak Team — The Tigers

0 - 3

McD Przejście FC — Green Legion

1 - 2

Real Warszawa — FC Saturn

0 - 3

Chrząszczyki — Paździerzanka Warszawa

2 - 6

Inter Wawa — La Gozadera

0 - 3

Cimbom — Hun FC

1 - 6

Tekkerz — Çarşı

3 - 4

FC Lions — Peykan

5 - 4

Polin — The Pro’s

4 - 2

Gladiators — FC United

3 - 4

Green Legion — Chrząszczyki

13 - 5

FC Saturn — Tekkerz

2 - 2

Hun FC — FC Lions

5 - 0

Çarşı — Real Warszawa

3 - 0

Peykan — Cimbom

2 - 3

FC United — Paździerzanka Warszawa

3 - 1

The Pro’s — Inter Wawa

0 - 3

McD Przejście FC — Gladiators

3 - 0

Polin — Dębak Team

3 - 0

Real Warszawa — Dębak Team

3 - 0

FC Lions — McD Przejście FC

7 - 4

The Tigers — La Gozadera

2 - 2

Tekkerz — Polin

7 - 2

FC United — Chrząszczyki

3 - 8

La Gozadera — Çarşı

3 - 10

Green Legion — Hun FC

0 - 3

The Tigers — Inter Wawa

0 - 3

Paździerzanka Warszawa — Peykan

4 - 5

The Pro’s — FC Saturn

0 - 3

Cimbom — Gladiators

Etnoliga 16 – Strzelcy bramek | Goal Scorers

ZawodnikBramki | Goals
sdnHossam Khader (c)29
codGuyguy Ndakiza22
polAnna Kaźmierczak21
ukrIliya Guseinov18
polMikołaj Szczurowski15
polPatryk Królak15
turHalil Ersoy15
uzbAzamat Qutbiddinov14
turSamet Güzel14
polAdam Sykulak13
egyMohamed Seddik12
ngaAgbamu Gabriel Okoko12
ngaLukman Ibrahim11
gerHikmet Çolak11
omaHamood Al Hemidi10
rusMansur Bulatov9
colCesar Lozano9
mexHoracio Flores9
polZbyszek Nowaczyk8
ukrMaksym Drobotey7
ukrDenys Bezpalko7
polAneta Sykulak7
ukrAnton Narynskyi7
blrPaweł Pavłovski7
ngaEmeka Chijioke (c)7
colDidier Perez7
colJhon Súarez7
polMariusz Bobstyl6
polAdrian Krygier6
polPiotr Terlecki6
polKamil Jakubiec6
blrPaweł Zmitrovich6
turSabri Kuz6
egyMahmoud Salah (c)6
polAgnieszka Wosek5
gerStefan Krauja Daza5
ukrMichelle Kotto5
polMagdalena Wawrzeńczak5
polMichał Rawski5
braDiego Caballero Yin5
polMilena Trojan5
togAdam Bassina5
blrAlex Malczuk5
codParfait5
polJoanna Jakubczak4
polArtur Dębski4
polKarolina Bujak4
polKamil Józwik4
geoLasha Kvelashvili4
polTadeusz Epsztein4
polRobert Jabłoński4
blrSiarżuk Ramancou4
polMarcin Łuczaj4
polKarolina Figiel4
ukrMikolaj Tsyrkunenko4
polDaniel Zieliński4
espMichele Roccheggiani Alonso4
polHonorata Markiewicz4
mexJuan Carlos Mendoza4
irqAhmed Farhad Jalal4
polBorys Lissewski4
ukrAndrey 'Ibra’ Vovchuk4
polRobert Warda4
polKinga Laszczka4
ngaEmsy Adanu Okoko4
polArtur Piasecki4
polArtur Kopczyński4
Shamil Salikhov4
polMonika Michalska4
polJakub Kreps4
irnAli Araghi3
ukrVitalii Latka3
polMagda Szalewicz3
Yevgeniy3
mexDavid Huerta Beltran (c)3
Denis3
geoDavid Grigoriani3
indNikhil Shetty3
polArkadiusz Wasilewski3
turHakan Demir (c)3
polKarolina Kot3
ukrDimitrij Nazarovskiy3
polMaciek Łukaszewicz3
polTomek Lipiński3
polMichał Bardzoł3
irnFarbod Rokni3
nedKers Denderen3
ukrBoris Teodorov2
cmrCyrille Robby Basson (c)2
lbyAdnan Fheelbum2
turYusuf Vural2
algMou Guenaezi2
codJunior Bajikila2
sdnAshraf Abubaker2
polJakub Petlik2
egyMoatasem Aziz2
tanOthman Van Rowsh2
colRoger Rivera2
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona2
ukrOleksandr Zadorozhnyi2
ukrArsen Podolyak2
madJean-Yves Nirinia Rajoelina2
colCamilo Garcia Rodriguez2
espJuan Martin2
polKrzysztof2
espDani Rodriguez2
espDaniel Gonzalez Lede2
isrElias Shehadee2
polKarina Trojan2
polAnna Stjärna2
colAndres Duran2
itaSuzi Andreis2
turpolOmer Faruk Kocabaş2
denirqSamir Salman2
polJakub Rokicki2
kenZaki Saleh2
polPatryk Szczygieł2
uzbAlim Solikhanov2
ukrYura Rubasznij2
colHoracio Serna2
ukrNikita Guseinov2
blrJan Nowogrodzki2
irnArti Jamjoo1
Sebastian1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
turHami Ozdemir1
polWeronika Bielecka1
polPiotr Kamiński1
polAleksander Lachowicz1
usapolBrian Steven Kober1
irnAmin Riazi1
polAnna Kowalczyk1
blrMirek Guzevich1
polMarcin Fiuk1
ukrVladyslav Deva1
ukrBogdan Venta1
polMaria Geszprych1
polAgnieszka Apolonia Kret1
polMałgorzata Woźniak (c)1
geoDavid Shoshiashvili1
chiCristian Lobos1
polDaria Idzik-Kober1
blrOleg Terentev1
codRichard1
itaConstantino Cosimo1
polDariusz Bartnik1
polMarta Castillo1
polMagdalena Malessa1
polHelena Jethon1
mngAydın Kerimov1
ukrIgor Linchenko1
ksaAbdullah Al Ali1
egyMoaaz Alkhateeb1
polDawid Nowak1
polKamil Podgórski1
polArtur Kostro1
polPaula Kowalewska1
ukrOleksandr Mykhalchuk1
ukrWowa Baglai1
polHenryk Nguyen Dinh1
polDariusz Kosiński1
polTomek Chludziński (c)1
blrSiergiej Soskowiec1
polMarek Kudłacik1
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez1
polAntoni Ignatowski1
polMichał Kacprzak1
polDaniel Marchel1
irnMed Mexiki1
ukrOleksandr Tovchyha1
polJacek Kędzierski (c)1
irnPouya Nasarei1
polGaweł Diksa1

Etnoliga 16 – Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow CardsCzerwone kartki | Red Cards
uzbAzamat Qutbiddinov20
geoDavid Grigoriani10
madJean-Yves Nirinia Rajoelina10
mexJuan Carlos Mendoza10
ngaLukman Ibrahim10
polKamil Podgórski10
polRoger Parle10
ukrMaksym Drobotey10
omaHamood Al Hemidi10
mexDavid Huerta Beltran (c)10
codParfait10
ukrYura Rubasznij10
ukrMikolaj Tsyrkunenko10
ukrIgor Linchenko10
turYusuf Vural10
blrPaweł Zmitrovich10
Shamil Salikhov10
codRichard10
polAdam Edy10
ukrOleksandr Tovchyha10
codJunior Bajikila10
omaKhalid Alhemidi10
turpolOmer Faruk Kocabaş10
blrPaweł Pavłovski11

Etnoliga 16 – Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
polTomek1
blrPaweł Pavłovski1
rusMansur Bulatov1