Etnoliga 17

autumn 2018
hala sportowa ul. Szanajcy 17/19, Warszawa
2 - 5

Pancerniki Yamato — The Tigers

5 - 3

Chrząszczyki — Footballista

0 - 8

Testronic — Green Legion

1 - 8

Çarşı — Gladiators

0 - 14

innotec International — FC Saturn

3 - 1

Unity Soccers — Inter Wawa

0 - 5

Tribe 47 — Peykan

0 - 9

FC Hunters — Paździerzanka Warszawa

5 - 4

The Pro’s — TiM Warszawa

1 - 11

Szmaragdy i Diamenty — Hun FC

10 - 4

TiM Warszawa — Tribe 47

2 - 2

Paździerzanka Warszawa — Szmaragdy i Diamenty

6 - 1

Inter Wawa — Chrząszczyki

9 - 0

Hun FC — innotec International

14:00

[:pl]Prezentacje[:en]Presentations[:]

7 - 0

Gladiators — Unity Soccers

5 - 0

Peykan — La Gozadera

0 - 3

Pancerniki Yamato — Footballista

4 - 5

Green Legion — The Pro's

3 - 7

FC Saturn — Real Warszawa

7 - 6

FC Saturn — Hun FC

3 - 8

Peykan — TiM Warszawa

14 - 2

Çarşı — Pancerniki Yamato

3 - 6

Unity Soccers — Footballista

14:00

[:pl]Prezentacje: Peykan, La Gozadera[:en]Presentations: Peykan, La Gozadera[:]

2 - 5

La Gozadera — Green Legion

7 - 1

Chrząszczyki — The Tigers

11 - 2

Szmaragdy i Diamenty — FC Hunters

6 - 3

The Pro’s — Testronic

0 - 10

Inter Wawa — Gladiators

1 - 3

The Tigers — Unity Soccers

3 - 2

Green Legion — Tribe 47

0 - 5

FC Hunters — Hun FC

3 - 10

Testronic — TiM Warszawa

14:00

[:pl]Prezentacje: Tribe 47[:en]Presentations: Tribe 47[:]

6 - 1

Inter Wawa — Footballista

4 - 3

Paździerzanka Warszawa — innotec International

3 - 11

Chrząszczyki — Çarşı

5 - 0

La Gozadera — The Pro's

3 - 5

Real Warszawa — Szmaragdy i Diamenty

1 - 0

Çarşı — Inter Wawa

4 - 3

Szmaragdy i Diamenty — FC Saturn

6 - 1

Tribe 47 — Testronic

6 - 1

innotec International — FC Hunters

14:00

[:pl]Prezentacje: United Soccers, Hun FC, Testronic[:en]Presentations: United Soccers, Hun FC, Testronic[:]

6 - 1

Gladiators — Chrząszczyki

6 - 0

Hun FC — Real Warszawa

3 - 3

The Tigers — Footballista

7 - 0

Unity Soccers — Pancerniki Yamato

1 - 5

The Pro’s — Peykan

0 - 5

Green Legion — Peykan

0 - 5

Paździerzanka Warszawa — FC Saturn

0 - 2

The Tigers — Inter Wawa

1 - 9

FC Hunters — Real Warszawa

14:00

[:pl]Prezentacje: Pancerniki Yamato, Paździerzanka Warszawa, The Pro's, Green Legion[:en]Presentations: Pancerniki Yamato, Paździerzanka Warszawa, The Pro's, Green Legion[:]

5 - 2

Gladiators — Footballista

3 - 7

Testronic — La Gozadera

3 - 2

Pancerniki Yamato — Chrząszczyki

3 - 7

Tribe 47 — The Pro's

2 - 6

Unity Soccers — Çarşı

5 - 1

Çarşı — Footballista

4 - 6

TiM Warszawa — Green Legion

9 - 1

Hun FC — Paździerzanka Warszawa

4 - 1

Chrząszczyki — Unity Soccers

14:00

[:pl]Prezentacje: Gladiators, TiM Warszawa, Footballista, Real Warszawa[:en]Presentations: Gladiators, TiM Warszawa, Footballista, Real Warszawa[:]

2 - 0

Real Warszawa — innotec International

18 - 3

Gladiators — The Tigers

5 - 0

La Gozadera — Tribe 47

3 - 2

Inter Wawa — Pancerniki Yamato

10 - 0

Peykan — Testronic

2 - 8

Real Warszawa — Paździerzanka Warszawa

0 - 11

Pancerniki Yamato — Gladiators

15 - 1

FC Saturn — FC Hunters

1 - 8

The Tigers — Çarşı

4 - 4

innotec International — Szmaragdy i Diamenty

5 - 6

TiM Warszawa — La Gozadera

PozycjaKlubM+PFPPR
17721-21
27618-1
37412-1
4739-11
5739-0
6727-31
7714-0
8713-1
PozycjaKlubM+PFPPR
16515-1
26412-1
36412-11
46412-0
5639-1
6613-1
7600-1

Etnoliga 17 – Strzelcy bramek | Goal Scorers

ZawodnikBramki | Goals
egyMahmoud Salah (c)26
polAnna Kaźmierczak21
polPatryk Klimczak20
gerHikmet Çolak18
polKamil Jakubiec18
ukrDmitriy Podhornyy17
mexHoracio Flores16
mngAydın Kerimov14
ukrOleksandr Tovchyha14
sdnHossam Khader13
polJoanna Jakubczak11
uzbAzamat Qutbiddinov9
polRobert Warda9
egyAhmed Hussain8
turRamazan Akbulut7
irnMed Mexiki7
Yevgeniy7
polTadeusz Epsztein7
irnPouya Nasarei7
turYusuf Vural7
espDaniel Gonzalez Lede7
polHonorata Markiewicz6
blrPaweł Zmitrovich6
ukrWowa Baglai6
polPiotr Duszewski6
madJean-Yves Nirinia Rajoelina6
polJakub Petlik6
polWeronika Kosińska6
egyMohamed Seddik6
turpolOmer Faruk Kocabaş6
polKarolina Bujak6
polFilip Chmielewski6
espMichele Roccheggiani Alonso5
polMateusz Lek5
polMikołaj Szczurowski5
greGrigoris5
polPiotr Małkiewicz5
ukrAnton Narynskyi5
ngaEmeka Chijioke (c)5
turHakan Demir (c)5
polAdrian Dąbrowski5
indApo5
ukrViktor Holubinka5
irnFarbod Rokni4
polDaniel Zieliński4
polKasia Witwicka4
polAneta Sykulak4
polMarek Wąsiński4
chiCristian Lobos4
espJuan Martin4
uzbBob4
indHussain4
polPiotr Wojdal4
polAdam Sykulak3
polŁukasz Szydłowski3
blrPaweł Pavłovski3
espDani Rodriguez3
polMikołaj Wasiak3
polPiotr Ludorf3
polKamil Krasuski3
yemHaitham Qasem3
polArtur Dębski3
polTomasz Kołecki3
sdnAshraf Abubaker3
Shamil Salikhov3
polRoksana Dziadek3
polAdrian Krygier3
svkBoris3
braDiego Caballero Yin3
turYusuf Ucuz3
polMonika Krzywus3
indJack Anoop Cleetus (c)3
mexDavid Huerta Beltran (c)3
colRoger Rivera3
polAdam Dąbrowski3
polpleTareq Al-Khatib3
polAdam Józefowski3
polKarolina Figiel3
Harrisi2
polDamian Jankowski2
colHoracio Serna2
colJhon Súarez2
polAdam Ochenkowski2
polMagdalena Wawrzeńczak2
mexJuan Carlos Mendoza2
turHami Ozdemir2
ukrMichelle Kotto2
svnMaksim2
polTomasz Blicharski2
blrSiarżuk Ramancou2
polMarcin Przybylski2
rusKhasan Orhakov2
polJustyna Boruc2
polKinga Laszczka2
syrBaraa Hjih2
polJan Ulbrych2
omaHamood Al Hemidi2
irnFarzam Rokni2
ngaLukman Ibrahim2
polMarcin Fiuk2
polDamian Wnukowski2
polJedrzej Czerep2
polArtur Markiewicz1
polTomek Szondelmajer1
porLaura Almeida1
polMichał Stolarski1
polGrzegorz Sikora1
geoLasha Kvelashvili1
colKaren Girón Abadia1
ukrLilia Panchyshyn1
colDiego Martínez1
polMaciej Wasik1
ukrDenys Zhukov1
espJesael Jorge1
lbyAdnan Fheelbum1
ukrMaksim Kłoczko1
colRicardo Rivera1
srbTomislav1
rouGianina Bilbiie1
polPaula Kowalewska1
polGrzegorz Himkowski1
polMaciej Warzyński1
polArkadiusz1
ukrWowa1
nedKers Denderen1
polPatryk Królak1
polDariusz Sot1
polJacek Kędzierski (c)1
polTomek Chludziński1
polPatryk Pawłowski1
indMejo1
polBolesław Adamiec1
polKamil Podgórski1
omaHisham Al-Mazroui1
polMonika Michalska1
polMichał Kacprzak1
irnFarid Shirazi1
polAnita1
polJakub Kreps (c)1
polMateusz Chludziński1
polMaria Geszprych1
indShine1
polDaniel Marchel1
indAli1
blrJan Nowogrodzki1
polAdrian Idzikowski1
itaLucio Noceti1
polMaksymilian Wudecki (c)1
omaElyas Alwadhahi1
polArkadiusz Wasilewski1

Etnoliga 17 – Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona1
irnMed Mexiki1
polArtur Dębski1
irnFarzam Rokni1
colSergio Aguilar (c)1
uzbBob1
ukrOleksandr Tovchyha1

Etnoliga 17 – Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
irnFarid Shirazi2
turRamazan Akbulut1
irnMed Mexiki1
ukrVitalii Latka1
ukrOleksandr Tovchyha1
Yevgeniy1
ukrWowa Baglai1

Pin It on Pinterest