Etnoliga 18

wiosna 2019
orlik ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa

Etnoliga 18 – Mecze grupowe | Group Matches

Etnoliga 18 – Strzelcy bramek | Goal Scorers

ZawodnikBramki | Goals
egyMahmoud Salah (c)31
codGuyguy Ndakiza26
uzbAzamat Qutbiddinov26
sdnHossam Khader24
polRoksana Dziadek18
ukrIliya Guseinov18
polAnna Kaźmierczak16
ghaAbdulkareem Hussein14
polFilip Chmielewski13
itaAlberto Nova13
polMikołaj Szczurowski13
mexHoracio Flores11
polMikołaj Wasiak11
indHussain11
polPatryk Klimczak10
ukrOleksandr Tovchyha10
polAdrian Krygier10
ukrMichelle Kotto9
colKaren Girón Abadia9
polKrystian Klimecki9
egyMohamed Abdouella9
polKamil Jakubiec9
ukrDmitriy Podhornyy9
rsaAli Selamolela9
polJoanna Jakubczak9
ukrVova Humeniuk8
gerHikmet Çolak8
rusMansur Bulatov8
ukrRoman Slobodyniuk8
polKarolina Bujak7
ukrAndrii Goniani7
polKarolina Figiel7
mexDavid Huerta Beltran (c)7
usaZee Mahmood7
polRobert Warda6
turBarış Kazkondu6
polHelena Jethon6
egyAhmed Hussain6
polMarta Castillo6
braDiego Caballero Yin6
kazAidyn Yesaly6
espDani Rodriguez5
ukrDanil Krakivskiy5
ukrArtem Sribnenko5
lbyMohammed Ben Abdala5
codRichard5
egyAli Aboelezz5
turHakan Demir (c)5
polgeoGiorgi Komoshvili5
polTomek Chludziński5
espJuan Antonio Sanz5
polPiotr Parkita5
blrAleksei Yakovenko4
turSamet Yazar4
ukrAnton Narynskyi4
polAneta Sykulak4
polPiotr Wojdal4
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona4
egyHussein Mohamed4
algEssam ‘Semo’ Fatmi4
blrAndrej Ramancou4
polGrzegorz Himkowski4
ukrAleksandr Sosnowski4
ukrNikita Guseinov4
madJean-Yves Nirinia Rajoelina4
polPiotr Małkiewicz4
polJakub Kotowski4
itaStanley Kosobucki4
gerStefan Krauja Daza3
polJakub Petlik3
afgSedeeq Ghafoori3
sdnAshraf Abubaker3
ukrMikola Skolbushewskyi3
colKamilo Garcia Rodriguez3
polMichał Stolarski3
polMichał Walas3
polAdam Józefowski3
polBronisław Czaplewski3
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez3
polTadeusz Epsztein3
fraAntoine Bonnefoy3
codBolek Mpeye Kobrzynski3
ngaEmeka Chijioke (c)3
hkgEdward Y. Shum3
polJan Ulbrych3
egyMohamed Seddik3
irnMed Mexiki3
indAli3
polKordian Cedro2
polAleksandra Olczak2
pakAdnan2
irnPouya Nasarei2
blrVital Vashkevich2
polArtur Dębski2
togAdam Bassina2
polMichał Sobczyński2
omaElyas Alwadhahi2
espGuillermo Morano2
blrSiarżuk Ramancou2
rusUlianna Apoirova2
polKarolina Bandzul2
egyMoatasem Aziz2
polDariusz Kosiński2
Shamil Salikhov2
chiCristian Lobos2
polPatryk Królak2
polKonrad Szałankiewicz2
polAndrzej Lubasiński2
polWojciech Brożyński2
espGuillermo Morano2
Alvaro2
colJhon Súarez2
colHoracio Serna2
irnFarbod Rokni2
denirqSamir Salman2
polTomek Szondelmajer2
blrPaweł Zmitrovich2
turHami Ozdemir2
blrJan Nowogrodzki2
irnFarzam Rokni1
itaSimone Passeri1
usaMelanie Święcicka (c)1
polAleksander Gęściak1
polKatarzyna Nowakowska1
polMaksymilian Wudecki (c)1
polJulia Laszcz1
cmrCyrille Robby Basson (c)1
perJoey Zarate Rios1
polAdriana Markiewicz1
polTomasz Stoppel1
polEryk Murawski1
ukrSerhey Kozhan1
polJagoda1
espDaniel Gonzalez Lede1
polMarcin Orzechowski1
usaCecelia Munro1
ukrAndrew Malyukin1
polMateusz Tur1
polRobert Grzybek1
usaKari Mruz1
polJacek Ziółkowski1
ngaAgbamu Gabriel Okoko1
indLuke Manil Hakim1
polKarina Trojan1
mexCarlos Garza1
ngaLukman Ibrahim1
polJanusz Góral1
polKamil Podgórski1
ltuKasparas Kudzevicius1
korSeong-Min Kim1
polMagda Szalewicz1
blrSiergiej Soskowiec1
mexJuan Carlos Mendoza1
polMonika Jakubiak1
polMilena Trojan1
polAgata Brożyńska1
marMed Mehdi1
mexFrancisco López1
polKasia Witwicka1
ngaEmsy Adanu Okoko1

Etnoliga 18 – Grupa A | Group A

Etnoliga 18 – Grupa B | Group B

PozycjaKlub | ClubM+P
18721
28619
38515
48414
58413
6839
7827
8814
9813

Pin It on Pinterest