26 września – 5 grudnia 2021
Niedziele, godz. 10-18(19)
Hala sportowa
ul. Jagiellońska 7, Praga Północ – Warszawa

Etnoliga 23

5 - 13

TiM Warszawa — Real Warszawa

5 - 3

Paździerzanka Warszawa — La Gozadera

1 - 5

Aztecas — Çarşı

4 - 8

FC Lions — La Gozadera

0 - 8

Awantura Warszawa — Sportivo la Varsovia

4 - 1

Inter Wawa — Unity Soccer

0 - 7

Czarna Perła — Atlas Lions

7 - 4

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

2 - 6

Çarşı — Lobos

6 - 5

Sportivo la Varsovia — Aztecas

4 - 2

Lobos — FC Lions

6 - 9

Atlas Lions — Inter Wawa

10 - 3

Real Warszawa — Awantura Warszawa

5 - 5

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

4 - 5

Unity Soccer — TiM Warszawa

12 - 0

Paździerzanka Warszawa — Czarna Perła

3 - 7

Aztecas — Real Warszawa

0 - 4

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

8 - 9

TiM Warszawa — Atlas Lions

6 - 1

La Gozadera — Czarna Perła

3 - 5

Awantura Warszawa — Unity Soccer

3 - 16

TiM Warszawa — Çarşı

5 - 3

Lobos — Sportivo la Varsovia

4 - 5

Çarşı — FC Lions

2 - 1

La Gozadera — Inter Wawa

3 - 0

Real Warszawa — Lobos

4 - 5

Unity Soccer — Aztecas

3 - 7

Czarna Perła — FC Lions

10 - 5

Atlas Lions — Awantura Warszawa

15 - 3

Paździerzanka Warszawa — Awantura Warszawa

9 - 11

Sportivo la Varsovia — Çarşı

5 - 4

Çarşı — Real Warszawa

2 - 7

Aztecas — Atlas Lions

1 - 7

TiM Warszawa — La Gozadera

0 - 10

Aztecas — FC Lions

7 - 6

TiM Warszawa — Paździerzanka Warszawa

5 - 7

FC Lions — Sportivo la Varsovia

5 - 1

Inter Wawa — Czarna Perła

4 - 3

Lobos — Unity Soccer

4 - 6

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

2 - 2

Inter Wawa — FC Lions

4 - 4

Atlas Lions — Lobos

5 - 4

Paździerzanka Warszawa — Aztecas

3 - 10

Awantura Warszawa — Lobos

3 - 12

Unity Soccer — Çarşı

11 - 3

La Gozadera — Awantura Warszawa

4 - 4

Czarna Perła — TiM Warszawa

8 - 6

Çarşı — Atlas Lions

2 - 5

Aztecas — La Gozadera

1 - 3

TiM Warszawa — Inter Wawa

4 - 6

Lobos — Aztecas

2 - 5

Real Warszawa — FC Lions

8 - 1

Lobos — Paździerzanka Warszawa

1 - 9

Awantura Warszawa — Czarna Perła

15 - 0

Sportivo la Varsovia — Unity Soccer

4 - 7

Czarna Perła — Aztecas

4 - 1

La Gozadera — Lobos

7 - 4

Inter Wawa — Awantura Warszawa

4 - 6

Atlas Lions — La Gozadera

5 - 6

FC Lions — TiM Warszawa

7 - 6

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

2 - 1

FC Lions — Paździerzanka Warszawa

3 - 9

Unity Soccer — Real Warszawa

5 - 8

Paździerzanka Warszawa — Çarşı

4 - 18

Awantura Warszawa — TiM Warszawa

2 - 3

Aztecas — Inter Wawa

20 - 3

Çarşı — Awantura Warszawa

8 - 5

Real Warszawa — Atlas Lions

2 - 0

Çarşı — La Gozadera

3 - 12

Czarna Perła — Real Warszawa

7 - 3

Sportivo la Varsovia — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Lobos — Czarna Perła

0 - 6

Unity Soccer — FC Lions

6 - 6

TiM Warszawa — Aztecas

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

6 - 3

Sportivo la Varsovia — TiM Warszawa

17 - 5

FC Lions — Awantura Warszawa

1 - 6

La Gozadera — Sportivo la Varsovia

4 - 2

Inter Wawa — Lobos

9 - 2

La Gozadera — Unity Soccer

2 - 11

Czarna Perła — Çarşı

14 - 6

Atlas Lions — Unity Soccer

11 - 13

Awantura Warszawa — Aztecas

5 - 4

Real Warszawa — La Gozadera

3 - 8

Atlas Lions — FC Lions

3 - 3

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 11

Unity Soccer — Paździerzanka Warszawa

4 - 4

Çarşı — Inter Wawa

7 - 5

Unity Soccer — Czarna Perła

5 - 6

Lobos — TiM Warszawa

13 - 8

Sportivo la Varsovia — Czarna Perła

Etnoliga 23

PozycjaKlubM+=-G+G-P
11310121085131
2131012874731
313904663727
413832523627
513814784525
613805946124
713715574422
813625877520
913616775919
1013526738817
1113418567713
12132011451026
1313111143964
14130013481530

Strzelcy | Goal Scorers

Zawodnik
ukrTaras Mysko42
turAlper Inan38
mexHoracio Flores37
senBoubacar Diallo24
polgeoGiorgi Komoshvili22
polMichał Rutkowski22
fraPierre Payen21
guiIsmael Ly18
ukrLeonid Mysko18
polJacek 'Ziko’ Maciak18
blrSiergiej Soskowiec17
uzbAzamat Qutbiddinov17
polTymek Sabadasz16
polIzabela Ambroziak16
mexEduardo Longoria Hernández15
marOtman Abd-Eddami14
ngaMipo So13
mexSaúl Green13
indVishnu Prasad13
senAbel Mane11
marYounes Moufid11
egyAhmed 'Costa’ Mostafa11
polPatryk Dominiak11
guiAlex Bamba11
mexCarlos Francisco Campos Rios10
colDaniel Sarmiento10
polKonrad Trzeszczkowski10
polArtur Dębski9
polMikołaj Szczurowski9
polEwa Golec9
polSebastian Gajowiak9
polDamian Sawicki9
indJack Anoop Cleetus8
azeFarid Abdullayev8
mexUrivan DS8
ecuCristopher Romero8
geoShotiko Jibladze8
polKonrad Dzięcioł8
polpleTareq Al-Khatib7
polKinga Laszczka7
colHoracio Serna7
venJavier Peraza7
polIzabela Tymińska7
polRobert Gorzkowski6
polArtur Kopczyński6
polAneta Sykulak6
polRobert Warda6
polAneta Ejsymont6
marAnas El Ansari (c)6
polCezary Bębenek6
polTomek Chludziński (c)5
mexJuan Carlos Mendoza5
polAdrian Idzikowski5
colLuis Orozco5
polRafał Grzywacz5
irnFarzam Rokni4
turpolOmer Faruk Kocabaş4
polKarolina Figiel4
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez4
ukrMichelle Kotto4
colKaren Girón Abadia4
mexFrancisco López4
polŁukasz Butryn4
venDuarte Junior Gouveia4
marAdam Nassir4
polPatryk Rak4
sweAnna Sterley4
blrAlex Shapetska4
polEwa Przybylska4
polDaniel Zieliński3
polJacek Kędzierski (c)3
polKarolina Bujak3
turHami Ozdemir3
polAlicja Aleksandra Trzeciak3
braDiego Caballero Yin3
geoLasha Kvelashvili3
polMaria Geszprych3
polKasia Witwicka3
marOmar Khlifi3
polDominika Jabłońska3
uruJuanma Garcia Galindo3
egyHussein Mahamad3
polKatarzyna Strankowska3
polAgata Brudzińska3
polMarcin Furdyna3
marMomo3
polAdam Aleksandrowicz3
indGoutam Mohanty3
mliMahamadou Prince Toure3
kenNico3
polWiktor Szreder3
polMagdalena Paduch3
rusMansur Bulatov2
turHakan Demir (c)2
polPiotr Wojdal2
polHelena Jethon2
polMonika Krzywus2
polAdam Józefowski2
blrVital Vashkevich2
rsaAli Selamolela2
polKonrad Szałankiewicz2
finSamuli Hännikäinen (c)2
colPablo Herrera2
polMonika Tabor2
argLara Lovero2
indSaad Bahore2
polAdam Strankowski2
indFaris Hamid Ali2
indSaadhak Chandola2
polMarcin Polak2
hkgDaniel Ng2
codChristophe Kalaba2
colCamilo Rodriguez2
espJulio San Vicente2
turMiraç Çalıkıran2
kenRagui2
polIgnacy Sabadasz2
indCharnel De’Almeida2
polDaniel Szadkowski2
polArtur Piasecki1
polAleksander Gęściak1
ukrAnton Narynskyi1
polDamian Kuszewski1
polWeronika Paśnikowska1
polKarina Trojan1
polKatarzyna Nowakowska1
polRoksana Dziadek1
polMałgorzata Woźniak1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
colRoger Rivera1
usaMelanie Święcicka1
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona1
porLaura Almeida1
polKamil Krasuski1
polAdrian Dąbrowski1
polJulia Laszcz1
marMed Amine1
egyAli Aboelezz1
ukrInna Zhonovska1
polIza Król1
polPaula Mercedes Ziomko1
irqSinan Smem1
polMateusz Wiśniewski1
polKarolina Tabor1
ecuStalyn Bravo1
zimAndrew Tadiwa1
polsyrSalem Albarudy (c)1
polKrzysztof Szałankiewicz1
argManu Maliar1
argBrian Torrado1
turEtka Kanturk1
polPrzemysław Bekas1
korJae Hyun1
polBeata Daszykowska1
porLaura Amador1
turOzan Cihangir1
polSebastian Dominiak1
polKarolina Kamuda1
colNatalia Rodriguez1
fraBastian Giroud1
ngaObinna Nwanekezi1
indSheesha1
polBartek Gronek1
polMaciej Sitkiewicz1
polKrzysztof Strankowski1
kgzSanzhar Tashtanbekov1
fraValentin Chalumeau1
perXiomara Ochavano Ramirez1
colJeronimo Mejía1
indSafeer Babu1
marYoussef Nadouf1
colErick Armero1

Etnoliga 23 jest organizowana przez Fundację dla Wolności.
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
Turniej jest realizowany w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Strona wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Projekt realizowany w ramach programu „Aktywny Warszawiak” i współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.