Soboty od 1 kwietnia 2023
Godziny: 11:30-18:15
Boisko „Syrenka” w Parku Olszyna, Bielany, Warszawa
etnoliga-25

E26 Faza Grupowa | Group Stage

7 - 4

TiM Warszawa — Baza

4 - 1

La Gozadera — Green Legion

8 - 0

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

5 - 2

Çarşı — Patchwork Family

5 - 1

Lobos — Mosu FC

1 - 4

Zły Mix — Suicide Squad

6 - 2

Sportivo Varsovia — Fenix

7 - 1

Atlas Lions — Azzurri

7 - 1

Gladiators — Laissez Faire United

4 - 5

Patchwork Family — Baza

9 - 3

Zły Mix — Real Warszawa

6 - 2

Çarşı — La Gozadera

5 - 2

Fenix — Suicide Squad

4 - 0

Mosu FC — Azzurri

5 - 0

The Mediterranean — Green Legion

2 - 4

Sportivo Varsovia — Atlas Lions

4 - 3

Gladiators — TiM Warszawa

4 - 7

Lobos — Paździerzanka Warszawa

2 - 7

Green Legion — Baza

4 - 2

La Gozadera — Laissez Faire United

9 - 3

TiM Warszawa — Patchwork Family

10 - 0

Real Warszawa — Azzurri

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Fenix

4 - 6

Lobos — Suicide Squad

6 - 4

Sportivo Varsovia — Zły Mix

2 - 2

Gladiators — The Mediterranean

11 - 2

Atlas Lions — Mosu FC

7 - 0

Green Legion — Patchwork Family

4 - 4

Baza — Laissez Faire United

1 - 1

The Mediterranean — Çarşı

1 - 3

Azzurri — Fenix

3 - 6

TiM Warszawa — Çarşı

2 - 2

Atlas Lions — Lobos

6 - 6

Real Warszawa — Mosu FC

14 - 1

Paździerzanka Warszawa — Zły Mix

5 - 6

Sportivo Varsovia — Suicide Squad

0 - 6

Baza — Gladiators

7 - 3

Real Warszawa — Atlas Lions

2 - 5

Patchwork Family — The Mediterranean

1 - 8

Azzurri — Sportivo Varsovia

3 - 1

Fenix — Lobos

1 - 10

Laissez Faire United — Çarşı

2 - 5

Mosu FC — Zły Mix

3 - 9

Green Legion — TiM Warszawa

5 - 1

Paździerzanka Warszawa — Suicide Squad

3 - 10

Patchwork Family — La Gozadera

2 - 11

Zły Mix — Atlas Lions

2 - 4

Laissez Faire United — Green Legion

3 - 9

Mosu FC — Paździerzanka Warszawa

1 - 6

Azzurri — Suicide Squad

1 - 2

The Mediterranean — TiM Warszawa

5 - 2

Lobos — Sportivo Varsovia

2 - 6

Çarşı — Gladiators

4 - 2

Fenix — Real Warszawa

2 - 1

Baza — The Mediterranean

4 - 4

Laissez Faire United — Patchwork Family

2 - 4

La Gozadera — Gladiators

7 - 3

Real Warszawa — Lobos

3 - 3

Green Legion — Çarşı

6 - 2

Fenix — Mosu FC

3 - 5

Azzurri — Zły Mix

4 - 1

Paździerzanka Warszawa — Sportivo Varsovia

4 - 9

Atlas Lions — Suicide Squad

3 - 2

Baza — La Gozadera

0 - 10

Azzurri — Paździerzanka Warszawa

2 - 4

La Gozadera — The Mediterranean

4 - 5

Laissez Faire United — TiM Warszawa

5 - 0

Zły Mix — Lobos

13 - 5

Fenix — Atlas Lions

7 - 2

Real Warszawa — Suicide Squad

3 - 6

Patchwork Family — Gladiators

2 - 8

Mosu FC — Sportivo Varsovia

6 - 3

Çarşı — Baza

4 - 2

Zły Mix — Fenix

3 - 5

TiM Warszawa — La Gozadera

7 - 0

Lobos — Azzurri

3 - 3

Sportivo Varsovia — Real Warszawa

2 - 3

Gladiators — Green Legion

6 - 5

Atlas Lions — Paździerzanka Warszawa

3 - 2

The Mediterranean — Laissez Faire United

3 - 3

Mosu FC — Suicide Squad

Etnoliga 26 A

PozycjaKlubM+=-G+G-PFP
19702662121-1
29702432721-2
39513393516-
49513534316-1
59504364515-1
69423453814-
79414413113-2
89315313310-
9912625535-4
1090097600-4

Etnoliga 26 B

PozycjaKlubM+=-G+G-PFP
18611371619-2
28521392117+1
38503413015-2
48422221314-
58413283213-4
68404312612-1
78314233210-3
8802620412-2
9801721511-

Goals | Bramki

Zawodnik
guiIsmael Ly26
marMouad Tahiri21
egyMahmoud Salah (c)19
blrArciom Żuk19
egyMohamed Habib18
mexHoracio Flores15
turAlper Inan15
mexSaúl Green14
irqMuqtada Mahdi14
polKrzysztof Nowak13
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona11
polJacek 'Ziko’ Maciak11
marIlyas Bouchihab11
afgFara Azimi11
blrSiergiej Soskowiec10
polAdrian Dąbrowski10
gbrAlex Milinski (c)10
polIzabela Ambroziak10
polMaciej Gawliński10
polKazik Dym10
polMichał Rutkowski9
polAgnieszka Żmudzka9
braDiego Caballero Yin8
azeXəzər Nərimanlı8
mexUrivan DS7
polWiktor Szreder7
polAgata Andrzejewska7
azeShamo Qubadov7
ngaVincent Nwafor7
irnFarzam Rokni6
itaStanley Kosobucki6
guiAlex Bamba6
blrJarosław Sedach6
irqAli Alsubaih6
egyYousef Khaled6
polArtur Dębski5
polAdam Józefowski5
colDaniel Sarmiento5
mexEduardo Longoria Hernández5
polMartyna Zelma5
azeShahmali Mustafayev5
marSmail Litefti5
colCristian Quitián5
turHakan Demir (c)4
ukrMichelle Kotto4
polHenryk Nguyen Dinh4
marAnas El Ansari (c)4
polTymek Sabadasz4
marOtman Abd-Eddami4
marYouness Moufid4
porLaura Amador4
polAdam Aleksandrowicz (c)4
polPaweł Oziomek4
marHamza Ab4
polAgata Lucima4
rwaArmel Anelka Nkunzimana4
polMaria Zdunek4
ukrDmitriy Usichenko4
polMateusz Miel4
polWojciech Szewczyk3
polJacek Kędzierski (c)3
irnMed Mexiki3
polgeoGiorgi Komoshvili3
polMaria Geszprych3
polKinga Laszczka3
polAdrian Krygier3
polGrzegorz Himkowski3
marOmar Khlifi3
uruJuanma Garcia Galindo3
polPaula Mercedes Ziomko3
marYouness Achahboune3
colpolPablo Dworak3
colCamilo Rodriguez3
polMagdalena Paduch3
libSaeed Marmar3
polŁukasz Mazurek3
azeIsa V’eysov3
afgOmaid Khan3
hunAdam Durjasz3
polTomek Smak (c)3
ukrArtem Bogrov3
azeFarid Abdullayev3
libHassan Dbouk3
marYassine Ifguisse3
polFranciszek Marczak3
polBartek Tula3
ukrDmitriy Podhornyy2
lvaMaris Melnozols (c)2
polKarolina Bujak2
turHalil Ersoy2
polAneta Sykulak2
ukrVitalii Latka2
polMałgorzata Woźniak2
geoLasha Kvelashvili2
polMichał Stolarski2
mexCarlos Francisco Campos Rios2
polPatryk Królak2
indJack Anoop Cleetus2
egyAli Aboelezz2
polKonrad Szałankiewicz2
azeFarid Abdullayev2
egyMina Eshak2
cgoCorneille Malonga2
colDiego Becerra2
colPablo Herrera2
polsyrSalem Albarudy (c)2
polKamil Iskin2
namMotjaritje 'Mushe’ Honga2
polEwa Przybylska2
marAmine El Mouher2
polAleksander Czajecki2
uruFernando Hernandez2
ecupolZbigniew Lucas2
marAli Saudi2
polPatryk Gorzycki2
polPiotr Gwóźdź2
nepSudarsan Bhandari2
itaMattia Castiglia (c)2
azeKanan Baghirli2
azeZaur Hasanov (c)2
ukrRoman Yatsko2
polZosia Kuich2
turTarik Muslu2
polKatarzyna Pliszka2
polJan Wojtasik2
polSebastian Hutnik2
polOla Klus2
colJonathan Silva2
polMaciej Rdest2
usaKenan Ulku-Steiner2
ngaMohammed Lazarus2
marAbdellah Kourrad2
ukrKirił Pankratov2
marAchraf Tanoulmi2
polGrzegorz Prasalski-Gliwic2
gbrTom Hulland2
blrEugene Klimko2
polAdrian Skrzypczyk2
azeIsmayil Qoca2
polJustyna Latarska2
turYusuf Vural1
polTomek Chludziński (c)1
polKarina Trojan1
polKatarzyna Nowakowska1
turpolOmer Faruk Kocabaş1
colRoger Rivera1
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez1
polMilena Trojan1
polHonorata Markiewicz1
usaMelanie Święcicka1
polMonika Krzywus1
porLaura Almeida1
polMichał Sobczyński (c)1
colKaren Girón Abadia1
ngaMipo So1
ukrInna Zhonovska1
ecuStalyn Bravo1
polAdam Strankowski1
polKatarzyna Strankowska1
egyHessien Shalaby1
mexJuan Bravo1
polTomek Kołodziejczuk1
polBartosz 'Wolf’ Gilewski1
polKonrad Hennig1
egyAhmed 'Costa’ Mostafa1
egyAdel Ali (c)1
marSoufian El Khanify1
egySherief Farag1
marHassan El Oufir1
zimAndrew Taku1
indNikhil Choudhary1
polPiotr Pawlak1
marReda Raissouni1
polMariusz Banaszek1
vieThái Thành Nguyên1
itaFrancesco Mascolo1
ngaAkin Akindehin1
mozFaquir Shayed1
czeLukas Lastovka1
polNikola Rayowa1
polWojtek Pietak1
afgMasih Akbar1
polJulia Majewska (c)1
tunAhmed Ben Amar1
afgMohammad Nasir Bashir1
polOskar Kalicki1
rusEfim Gugnin1
itaAndrea Giuseppe Ragno1
egyFares Aly1
egyMostafa Anwar1
marZakaria Khairat1
polBlanka Bernat1

26. edycję Etnoligii organizują Fundacja dla Wolności oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Dzielnicy Bielany.
Partnerzy 26. edycji: Fundacja Citi Handlowy, Humanity Now, Fare Network, Adidas, Chrząszczyki, Aquick.
Projekt realizowany jest w ramach programu “Aktywny Warszawiak” i współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

#Etnoliga #FootballPeople #RefugeesWelcome #ShePlays #FightRacism #TackleHomophobia #FootballCollective #StandWithUkraine