2021

Copa Colombia 2021

Ursynów, 12 IX 2021
1. Atlas Lions
2. Sportivo la Varsovia
3. Unity Soccer

Etnoliga 22

Ursynów, V-VI 2021
1. Çarşı
2. Atlas Lions
3. FC Lions

Zimowy Puchar Etnoligi 2021

Ursynów, 13 III 2021
1. Pirates of The Baltic
2. FC Piri Piri
3. Lobos

2020

Etnoliga 21
Praga Północ, X-XI 2021
1. Paździerzanka Warszawa
2. La Gozadera
3. Peykan
Copa Colombia 2020
Ursynów, 20 VI 2020
1. Brasil
2. Peykan
3. España
Etnoliga 20
Ursynów, VI-VIII 2020
1. Gladiators
2. Çarşı
3. Peykan
Zimowy Puchar Etnoligi 2020
Praga Północ, 2 II 2020
1. Real Warszawa
2. Lobos
3. Peykan

2019

Etnoliga 19
Praga Północ, IX-XII 2019
1. Green Legion
2. Peykan
3. Real Warszawa
Letni Puchar Etnoligi 2019
Ursynów, 6 VII 2019
1. Peykan
2. Sun Top
3. Paździerzanka, Gladiators
Etnoliga 18
Ursynów, III-IV 2019
1. Çarşı
2. FC Lions
3. Gladiators
Zimowy Puchar Etnoligi 2019
Praga Północ, 17 II 2019
1. Çarşı
2. Paździerzanka
3. FC Saturn

2018

Etnoliga 17
Praga Północ, IX-XII 2018
1. FC Saturn
2. Çarşı
3. The Pro’s
Letni Puchar Etnoligi 2018
Śródmieście, 8 IX 2018
1. Gladiators
2. Chrząszczyki
3. –
Etnoliga 16
Ursynów, IV-VI 2018
1. Gladiators
2. Hun FC
3. FC Saturn
Zimowy Puchar Etnoligi 2018
Białołęka, 4 II 2018
1. Çarşı
2. Damak
3. Victorious Secret

2017

Etnoliga 15
Praga Północ, IX-XII 2017
1. Turka
2. The Pro’s
3. Chrząszczyki
Etnoliga 14
Ursynów, III-VI 2017
1. TiM Warszawa
2. FC Lions
3. Turka
Zimowy Puchar Etnoligi 2017
Białołęka, 25 II 2017
1. Turka
2. Çarşı
3. TiM Warszawa

2016

Etnoliga 13
Śródmieście, IX-XII 2016
1. Gladiators
2. AKS Zły
3. Chrząszczyki
Etnoliga 12
Bródno, VII-IX 2016
1. TiM Warszawa
2. FC Lions
3. Paździerzanka
Etnoliga 11
Ursynów, IV-VI 2016
1. Multikulti
2. Squadra Croco’Nile
3. FC Saturn
Zimowy Puchar Etnoligi 2016
Ursynów, 6 III 2016
1. Szmaragdy i Diamenty
2. Paździerzanka
3. La Gozadera, TiM Warszawa

2015

Etnoliga 10
Praga Północ, IX-XII 2015
1. Persian Bax
2. Paździerzanka
3. The Tigers, FC Saturn
Etnoliga 9
Mokotów, wiosna 2015
1. WKL
2. UKS Orlik Mokotów
3. Persian Bax

2014

Turniej dla Targówka 2
Praga Północ, 7 XII 2014
1. –
2. –
3. –
Etnoliga 8
Mokotów, jesień 2014
1. TiM Warszawa
2. The Tigers
3. King of Persia
Etnoliga 7
Bemowo, wiosna 2014
1. TiM Warszawa
2. Princes of Persia
3. Chrząszczyki
Turniej dla Targówka 1
Praga Północ, 22 III – 5 IV 2014
1. TiM Warszawa
2. Aztecas
3. Bednarska

2013

Turniej Gwiazdkowy
Bielany, 15 XII 2013
1. Bielany Team
2. Aztecas
3. TiM Warszawa
Etnoliga 6
Bielany, IX-XII 2013
1. Piłkanahali
2. Galaktyczni z Bielan
3. Wszystko Jedno
Etnoliga 5
Włochy, V-VI 2013
1. FC Lions
2. Turbokozaki
3. ESN

2012

Etnoliga 4
Śródmieście, jesień 2012
1. Aztecas
2. FC Lions
3. The Tigers
Etnoliga 3
Śródmieście, wiosna 2012
1. FC Taborowa
2. Loaded Zeppelins
3. Chrząszczyki-FC Bródno

2011

Etnoliga 2
Ursynów, jesień 2011
1. Chrząszczyki-Pol-Afrikans
2. FC Taborowa
3. Loaded Zeppelins

2010

Etnoliga 1
Śródmieście, jesień 2010
1. FC Taborowa
2. Pol-Black
3. FC Bródno

Pin It on Pinterest