Orlik Przy Bażantarni 3, Warszawa
Niedziele 28.06.2020 – 9.08.2020
Bezpłatnie – kaucja 200 zł
Wydarzenie

Etnoliga 20

Etnoliga 20 – Grupa A | Group A

PozycjaKlub | ClubM+=-G+G-P
1770044821
27601372018
37502311615
47403251312
5730414269
6720527366
7710619423
8700714500

Etnoliga 20 – Grupa B | Group B

PozycjaKlub | ClubM+=-G+G-P
17610621219
27520451117
37502242615
47403442812
5722324298
6720530476
7711512394
870076550

Bramki | Goals

ZawodnikBramki | Goals
ukrDmitriy Podhornyy29
guiIsmael Ly20
egyMahmoud Salah (c)16
uzbAzamat Qutbiddinov13
cgoCorneille Maloga12
ecuCristopher Romero10
azeFarid Abdullaev9
espMichele Roccheggiani Alonso9
senBoubacar Diallo9
polKamil Jakubiec8
ngaEmeka Chijioke (c)8
mexHoracio Flores8
polAnna Stjärna8
ghaBarry Oury8
mexUrivan DS8
Władek7
turEnes Yalcin7
polMaciej Warzyński7
polWeronika Bekker7
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona7
ukrMichelle Kotto7
polRobert Warda6
marAnas Chakir6
polTadeusz Epsztein6
marMehdi Matmari (c)6
suiJonathan Padjen6
colDiego Becerra6
polAdrian Krygier5
ukrDenis Horodetskyi5
turYusuf Vural5
espDaniel Gonzalez Lede5
ukrYuriy Tumoszczuk5
polMichał Stolarski4
Shamil Salikhov4
polMikołaj Wasiak4
madJean-Yves Nirinia Rajoelina4
marMed Achraf Bouzid4
mexDavid Huerta Beltran (c)4
azeMurad Nebiyev4
senBel Mane4
turHalil Ersoy4
polMichał Rutkowski4
zimTheophilus Mutengwa4
azeElvin Khudiyev4
polJakub Petlik4
polIza Król4
polMagdalena Gorzelańczyk4
egyMina Eshak4
polAneta Sykulak4
tunYoussof Trabelsi3
polArtur Dębski3
colCesar Lozano3
mexCarlos Francisco Campos Rios3
pakOmar Khan3
kazAidyn Esaly3
ukrEugen Tarabarow3
espVincent Sanmor3
polJoanna Jakubczak3
polMilena Trojan3
ngaMipo So3
geoLasha Kvelashvili3
tanElias Lema3
espOscar Iglesias3
fraThibault Billardon2
polMonika Tabor2
azeTarlan Maharramov2
polOliwier Kibutu2
egyHussein Mahamad2
polHonorata Markiewicz2
rusTazu Szachszajew2
polHelena Jethon2
polKamil Podgórski (c)2
polMichał Nowak2
turHami Ozdemir2
omaElyas Alwadhahi2
polKasia Witwicka2
polZbyszek Nowaczyk2
rsaAli Selamolela2
polGrzegorz Himkowski2
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez2
irnMed Mexiki2
Sebastian2
ukrAnton Narynskyi2
blrSiergiej Soskowiec2
algAnas El Annabi2
indJack Anoop Cleetus2
polHubert Ossowski1
egyMoatasem Aziz1
marAyoub Chardal1
polMichał Sobczyński1
porLaura Almeida1
usaMelanie Święcicka (c)1
korHyochang Travis Ih1
afgSedeeq Ghafoori1
colKamilo Garcia Rodriguez1
colPablo Herrera1
ecuSteeven Martínez1
chiJose Ibáñez1
polKrzysztof Mróz1
polRafał Wołosz1
perAdrian Mendoza1
turBerat Eren1
itaElena Monteleone1
ecuAtik Sairy1
polKinga Laszczka1
espLorenzo Ramos1
cubCarlos Troyano1
irnFarzam Rokni1
blrMirek Guzevich1
kenZaki Saleh1
Sabuhi1
Eysu1
turHakan Demir (c)1
turAhmet Yiğit1
ghaAbdulkareem Hussein1
Vlad1
colRoger Rivera1
polKarolina Bujak1
tanOthman Van Rowsh1
finSamuli Hannikainen1
blrVital Vashkevich1
marOmar Khlifi1
polAgata Brożyńska1

Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
egyMina Eshak1
tunYoussof Trabelsi1
azeMurad Nebiyev1
polGrzegorz Himkowski1
polAgata Brożyńska1
marAnas Chakir1
marAyoub Chardal1

Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
ngaEmeka Chijioke (c)1
polDaniel Marchel1
suiJonathan Padjen1
algMou Guenaezi1

Etnoliga jest realizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”.
Współpraca: Urząd Dzielnicy Ursynów. Współfinansowanie: m.st. Warszawa.
Patronat honorowy: Rzecznik Praw Obywatelskich, Prezydent Warszawy.

Pin It on Pinterest