8 maja – 26 czerwca 2021
ul. Przy Bażantarni 3, Ursynów – Warszawa

I miejsce:
ÇARSI
II miejsce:
ATLAS LIONS
III miejsce:
FC LIONS
Fair Play Trophy:
PAŹDZIERZANKA WARSZAWA
MVP:
SAADHAK
KINGA
2 - 3

Laissez Faire United — Real Warszawa

1 - 0

Lobos — FC Saturn

2 - 10

Warsaw Wanderers — Çarşı

3 - 4

Sportivo la Varsovia — Green Legion

5 - 2

La Gozadera — TiM Warszawa

13 - 0

Sportivo la Varsovia — Drewnialdinhos

2 - 4

Green Legion — Gladiators

2 - 1

Paździerzanka Warszawa — Inter Wawa

2 - 5

Unity Soccer — FC Lions

2 - 6

Inter Wawa — Atlas Lions

7 - 1

Paździerzanka Warszawa — Unity Soccer

0 - 1

FC Saturn — Laissez Faire United

3 - 4

Atlas Lions — FC Lions

3 - 3

Çarşı — Real Warszawa

4 - 2

Lobos — Warsaw Wanderers

5 - 2

Inter Wawa — Green Legion

9 - 2

Gladiators — Drewnialdinhos

1 - 3

Aztecas — La Gozadera

2 - 2

Drewnialdinhos — Inter Wawa

3 - 4

Laissez Faire United — Çarşı

4 - 6

Green Legion — Paździerzanka Warszawa

3 - 2

Çarşı — FC Saturn

1 - 3

Unity Soccer — Atlas Lions

8 - 1

La Gozadera — FC Saturn

6 - 4

Real Warszawa — TiM Warszawa

7 - 4

Sportivo la Varsovia — Gladiators

1 - 2

Real Warszawa — Lobos

1 - 3

FC Lions — Sportivo la Varsovia

2 - 2

Warsaw Wanderers — Aztecas

0 - 5

Drewnialdinhos — FC Lions

11 - 1

Paździerzanka Warszawa — Drewnialdinhos

5 - 1

FC Saturn — TiM Warszawa

7 - 4

Green Legion — Unity Soccer

3 - 4

Çarşı — La Gozadera

1 - 5

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

0 - 5

Warsaw Wanderers — La Gozadera

4 - 4

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

5 - 0

Laissez Faire United — Warsaw Wanderers

4 - 5

Aztecas — Real Warszawa

3 - 3

Lobos — Laissez Faire United

7 - 3

Real Warszawa — FC Saturn

7 - 1

Unity Soccer — Inter Wawa

0 - 5

TiM Warszawa — Çarşı

6 - 2

La Gozadera — Lobos

10 - 2

Gladiators — Atlas Lions

2 - 0

Aztecas — Lobos

2 - 8

FC Lions — Gladiators

3 - 9

Drewnialdinhos — Atlas Lions

2 - 3

Laissez Faire United — Aztecas

4 - 3

Sportivo la Varsovia — Paździerzanka Warszawa

2 - 8

FC Saturn — Warsaw Wanderers

2 - 3

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

2 - 3

Warsaw Wanderers — Real Warszawa

3 - 2

La Gozadera — Laissez Faire United

3 - 3

Lobos — TiM Warszawa

4 - 1

Green Legion — Drewnialdinhos

1 - 2

TiM Warszawa — Aztecas

3 - 0

Atlas Lions — Green Legion

1 - 6

Unity Soccer — Sportivo la Varsovia

6 - 7

Aztecas — Çarşı

0 - 2

Inter Wawa — FC Lions

1 - 5

TiM Warszawa — Laissez Faire United

1 - 10

Gladiators — Inter Wawa

7 - 1

TiM Warszawa — Warsaw Wanderers

2 - 4

Real Warszawa — La Gozadera

6 - 7

Gladiators — Unity Soccer

7 - 3

Çarşı — Lobos

5 - 2

FC Lions — Green Legion

2 - 7

Drewnialdinhos — Unity Soccer

4 - 2

FC Lions — Paździerzanka Warszawa

0 - 5

FC Saturn — Aztecas

4 - 4

Atlas Lions — Paździerzanka Warszawa

PozycjaKlubM+=-G+/-P
186112719
28602818
385031115
48422614
584131513
68305-69
78305-79
88215-57
98017-491
PozycjaKlubM+=-G+/-P
188002524
286111919
38512616
48413513
58323-611
68314610
78116-134
88116-214
98107-213

Bramki | Goals

ZawodnikBramki | Goals
indSaadhak Chandola21
turAtakan Selvan17
guiIsmael Ly15
turAlper Inan13
egyMoaaz Alkhateeb12
mexHoracio Flores12
uzbAzamat Qutbiddinov11
mexEduardo Longoria Hernández11
egyMoatasem Aziz10
polMichał Rutkowski9
braDiego Caballero Yin7
egyAhmed Metwali7
polMikołaj Szczurowski7
polArtur Kopczyński7
mexSaúl Green7
polgeoGiorgi Komoshvili6
colSantiago Giraldo6
argBrian Torrado6
polRobert Warda6
finSamuli Hännikäinen (c)6
espAlfons Vinent6
mexUrivan DS6
irnMed Mexiki6
espJavier Bertoméu6
azeFarid Abdullaev6
polKinga Laszczka5
turSamet Yazar5
ukrAnton Narynskyi5
egyMahmoud Salah (c)5
polJacek Ziółkowski5
marYounes Moufid4
ukrIvan Zakharov4
colKaren Girón Abadia4
gbrAlex Milinski4
senBoubacar Diallo4
polAdam Strankowski4
polPrzemysław Bekas4
rusMansur Bulatov4
rsaAli Selamolela4
polTomek Kołodziejczuk (c)3
polBeata Daszykowska3
korJae Hyun3
ngaMipo So3
polArtur Dębski3
porLaura Almeida3
blrAndrej Ramancou3
turAbdullah Özdemir3
egyMarwan Mohammed3
polHelena Jethon3
colDaniel Sarmiento3
marOtman Abd-Eddami3
polMaciej Warzyński3
turHami Ozdemir3
gbrMichael Hutchinson3
senAbel Mane3
polAdam Józefowski3
polMonika Krzywus3
turpolOmer Faruk Kocabaş3
colLuis Orozco3
polKatarzyna Strankowska2
polEwa Golec2
ukrWładysław Tarabanov2
ukrAnton Dychenko2
polPrzemysław Kopka2
marAnas El Ansari (c)2
polJarosław Ostas2
polBartosz 'Wolf’ Gilewski2
indAli2
polKamil Podgórski2
blrSiergiej Soskowiec2
fraSebastian Knysz2
ukrVictor Polonskyi2
polPatryk Rak2
egyAhmad Matar2
polTomek Chludziński (c)2
polKarolina Bujak2
turBarış Kazkondu2
egyHussein Mahamad2
ukrMikhail Yakavinchyk2
uruJuanma Garcia Galindo2
egyOmar Aboelezz2
kenZaki Saleh2
mexFrancisco López2
egyMohamed Seddik2
polTadeusz Epsztein2
turEtka Kanturk2
polMichał Sobczyński (c)2
braLucca Mazza2
polKamil Iskin2
turHakan Demir (c)2
irqSal Asmdi2
polAneta Sykulak2
turMustafa Ozel2
turSabri Kuz2
tanElias Lema1
polPiotr Herda1
polDariusz Kosiński1
polErnest 'Ernie’ Walczyński1
polAdriana Markiewicz1
marOmar Khlifi (c)1
turEnes Akpinar1
polAnna Kaźmierska (c)1
polKonrad Hennig1
espHarry Mejia1
ukrEugen Tarabanov1
polKasia Witwicka1
polEwa Bednarczyk1
polAdrian Dąbrowski1
polŁukasz Butryn1
polZuzanna Maciejewska1
polAgnieszka Pietraś1
polMarta Castillo1
rusKhasan Orhakov1
egyAli Aboelezz1
fraThibault Billardon1
polAdrian Krygier1
kazNikita Antropov1
polKatarzyna Nowakowska1
polJakub Topór1
cgoCorneille Malonga1
polMarcin Furdyna1
polZbyszek Nowaczyk1
senAmadou Baba1
colJhon Súarez1
polJulia Laszcz1
indShine1
chiCristian Lobos1
ukrMichelle Kotto1
marFayssal Di Vaio1
polMałgorzata Kuratowska1
polMaria Geszprych1
ecuCristopher Romero1
venJavier Peraza1

Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
turAtakan Selvan2
polMaciej Warzyński2
senAbel Mane2
polFilip Jesionowski2
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez2
polMateusz Chludziński1
polMikołaj Szczurowski1
azeMuxtar Novruzlu1
ukrWładysław Tarabanov1
marYounes Moufid1
kenZaki Saleh1
turpolOmer Faruk Kocabaş1
irlMark Twomey (c)1
senAmadou Baba1
mexFrancisco López1
turHakan Demir (c)1
ukrAnton Dychenko1
mexJuan Carlos Mendoza1
marAdam Nassir1
rusMansur Bulatov1
egyMahmoud Salah (c)1
colLuis Orozco1
egyHussein Mahamad1
ecuJohan Usiña1
polJarosław Szcześniak1

Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
mexSaúl Green1
turpolOmer Faruk Kocabaş1

Orlik Przy Bażantarni

Etnoliga 22 jest organizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa. Boisko udostępnia nieodpłatnie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Współpraca: Dzielnica Ursynów.