Soboty od 19 marca do 18 czerwca 2022
godz. 10 – 18
Boisko „Orlik” Przy Bażantarni 3, Warszawa-Ursynów

#FootballUnited

No racism. No sexism. No Homophobia.

2 - 4

Los Blancos — Aztecas

3 - 3

The Mediterranean — Awantura For Fun

1 - 7

Laissez Faire United — La Gozadera

3 - 2

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

8 - 1

TiM Warszawa — Unity Soccer

8 - 5

Sportivo la Varsovia — Team Ivulin

6 - 3

Inter Wawa — Gladiators

1 - 2

Next — FC CoE Natolin

4 - 4

Lobos — Çarşı

5 - 5

Aztecas — Lobos

2 - 3

Inter Wawa — Team Ivulin

2 - 4

Unity Soccer — La Gozadera

3 - 0

Çarşı — Laissez Faire United

5 - 8

Awantura For Fun — Los Blancos

3 - 3

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

3 - 3

Gladiators — FC CoE Natolin

1 - 3

TiM Warszawa — The Mediterranean

13 - 1

Atlas Lions — Next

0 - 1

Team Ivulin — FC CoE Natolin

4 - 6

TiM Warszawa — Lobos

2 - 4

Real Warszawa — Paździerzanka Warszawa

2 - 4

Aztecas — La Gozadera

5 - 2

Sportivo la Varsovia — Next

3 - 4

Awantura For Fun — Laissez Faire United

4 - 3

Unity Soccer — Çarşı

6 - 5

Atlas Lions — Gladiators

2 - 4

The Mediterranean — Los Blancos

1 - 5

Laissez Faire United — Unity Soccer

3 - 5

Aztecas — The Mediterranean

4 - 5

Atlas Lions — Real Warszawa

5 - 2

La Gozadera — Lobos

4 - 2

FC CoE Natolin — Inter Wawa

2 - 7

Awantura For Fun — TiM Warszawa

6 - 2

Gladiators — Next

6 - 3

Çarşı — Los Blancos

0 - 1

FC CoE Natolin — Paździerzanka Warszawa

4 - 1

Unity Soccer — Aztecas

1 - 10

Sportivo la Varsovia — Gladiators

3 - 3

TiM Warszawa — La Gozadera

3 - 5

Los Blancos — Lobos

3 - 4

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 1

The Mediterranean — Laissez Faire United

11 - 6

Team Ivulin — Atlas Lions

4 - 8

Awantura For Fun — Çarşı

4 - 3

Paździerzanka Warszawa — Next

2 - 3

Next — Team Ivulin

6 - 2

Gladiators — Real Warszawa

1 - 10

La Gozadera — The Mediterranean

5 - 4

Aztecas — Awantura For Fun

3 - 2

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Los Blancos — Unity Soccer

3 - 2

FC CoE Natolin — Sportivo la Varsovia

2 - 7

Laissez Faire United — Los Blancos

7 - 2

Çarşı — TiM Warszawa

11 - 4

TiM Warszawa — Aztecas

2 - 3

Real Warszawa — Team Ivulin

4 - 2

Next — Inter Wawa

2 - 4

Los Blancos — La Gozadera

7 - 1

Lobos — Laissez Faire United

4 - 5

Sportivo la Varsovia — Atlas Lions

4 - 5

The Mediterranean — Çarşı

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

7 - 6

Unity Soccer — Awantura For Fun

1 - 3

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

0 - 13

Laissez Faire United — TiM Warszawa

0 - 1

La Gozadera — Awantura For Fun

4 - 2

Çarşı — Aztecas

2 - 3

Paździerzanka Warszawa — Team Ivulin

1 - 0

Next — Real Warszawa

9 - 2

Lobos — The Mediterranean

1 - 3

FC CoE Natolin — Atlas Lions

6 - 1

Lobos — Unity Soccer

2 - 2

Laissez Faire United — Aztecas

10 - 0

Lobos — Awantura For Fun

3 - 2

Paździerzanka Warszawa — Sportivo la Varsovia

4 - 5

La Gozadera — Çarşı

2 - 4

Real Warszawa — FC CoE Natolin

3 - 0

The Mediterranean — Unity Soccer

4 - 7

Inter Wawa — Atlas Lions

2 - 4

Team Ivulin — Gladiators

6 - 2

Los Blancos — TiM Warszawa

4 - 2

La Gozadera — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Los Blancos — Team Ivulin

5 - 4

TiM Warszawa — Atlas Lions

3 - 0

The Mediterranean — Sportivo la Varsovia

1 - 2

Gladiators — La Gozadera

5 - 1

Çarşı — Los Blancos

2 - 6

Lobos — TiM Warszawa

4 - 2

FC CoE Natolin — The Mediterranean

2 - 1

TiM Warszawa — La Gozadera

2 - 1

Çarşı — FC CoE Natolin

4 - 1

La Gozadera — FC CoE Natolin

4 - 2

Çarşı — TiM Warszawa

Etnoliga 24 A

PozycjaKlubM+=-G+/-P
197111822
296212920
395131216
49513416
59504615
694141913
79405-912
89225-138
99117-244
109117-424

Etnoliga 24 B

PozycjaKlubM+=-G+/-P
185121616
28512416
385031215
48503315
58503315
68314-410
78305-59
88206-196
98116-104

Etnoliga 24

ZawodnikBramki | GoalsŻółte kartki | Yellow CardsCzerwone kartki | Red Cards
polJacek 'Ziko’ Maciak2210
indCharnel De’Almeida2100
polJakub Kotowski1621
egyMohamed Habib1500
guiAlex Bamba1300
polMaciej Gawliński1120
egyMahmoud Salah (c)1110
ukrDmitriy Podhornyy1100
polAgata Brudzińska1000
codChristophe Kalaba1000
omaElyas Alwadhahi1000
argBrian Torrado910
colDaniel Sarmiento900
guiIsmael Ly800
fraValentin Chalumeau800
sdnHossam Khader (c)810
marHassan El Oufir800
indSafeer Babu700
turAlper Inan700
uzbAzamat Qutbiddinov710
marOtman Abd-Eddami600
mexHoracio Flores600
braDiego Caballero Yin600
polPatryk Rak610
polPiotr Gralik600
croMislav Paić-Karega600
polMateusz Chludziński600
mexUrivan DS500
blrArciom Żuk500
egyAhmed 'Costa’ Mostafa500
polgeoGiorgi Komoshvili500
ecuSteven Martínez500
polCezary Bębenek500
polMichał Rutkowski500
geoLasha Kvelashvili500
fraYann Riegel500
espJulio San Vicente500
azeIsa V’eysov510
argRodrigo Ibañez510
blrAnton Lahvinets (c)400
blrMark Kakhno400
turHami Ozdemir400
polKatarzyna Nowakowska410
marAmin Saudi400
sdnHassan Hussein400
polTomek Kołodziejczuk (c)400
itaAntonino Matafú400
polTomek Chludziński (c)410
blrHleb Davidovich400
espJulio Mateos400
sdnMahmoud Omer400
polGrzegorz Himkowski400
polMilena Trojan400
irnMed Mexiki400
kenZaki Saleh410
marAnas El Ansari (c)400
polTymon Sabadasz300
egyHessien Shalaby310
omaKhalid Almazroey300
turHalil Ersoy300
polJacek Ziółkowski300
mexJuan Carlos Mendoza300
polEwa Przybylska300
itaDylan Odini310
blrEmil Konnau300
finSamuli Hännikäinen (c)300
azeFarid Abdullaev300
polAdam Aleksandrowicz310
polIzabela Ambroziak300
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona300
marYounes Moufid300
porLaura Almeida300
polsyrSalem Albarudy (c)300
venFabián Rivera300
polDominika Jabłońska300
ecupolLucas Z200
polMonika Krzywus200
marAmine El Mouher200
porLuis200
polŁukasz Mazurek200
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez200
itaStanley Kosobucki200
mexSaúl Green200
tjkMehrojiddin Rahmonov200
polArtur Piasecki200
turHakan Demir (c)210
polMagdalena Sztukiewicz200
polAleksander Gęściak200
ukrTaras Tokmyna200
polDanuta Wojciechowska200
polAneta Ejsymont200
ngaMipo So210
espJavier Bertoméu200
ukrAnton Narynskyi210
geoShotiko Jibladze200
blrSiergiej Soskowiec200
turEtka Kanturk200
polKatarzyna Strankowska200
croLuka Patoć200
porLaura Amador200
ukrTaras Mysko200
blrNatalia Aksinovich200
polPiotr Gwóźdź200
fraJoe Masson200
marHamza Ab200
polMikołaj Szczurowski100
indJikil100
polKonrad Szałankiewicz100
ukrInna Zhonovska100
czeAdam Volf110
polNatalia Pstrągowska (c)100
polMateusz Wódkiewicz100
uruFernando Hernandez120
colSantiago Giraldo100
colNatalia Rodriguez100
colCamilo Rodriguez100
polRobert Gorzkowski100
itaElena Monteleone100
sdnAshraf Abubaker100
polKinga Laszczka100
polAdrian Dąbrowski100
polMaciej Wójtowicz100
Khazar100
swepolClaudia Wigebom100
indSaadhak Chandola100
sdnAmin Mohammed100
polMarta Castillo100
marAli Saudi100
mexFrancisco López100
rusTazu Szachszajew100
argDante Alessandria100
polPiotr Zieliński100
gbrChristina Stuart100
Shamil Salikhov100
polMałgorzata Woźniak100
polKrzysztof Szałankiewicz100
indNikhil Choudhary100
colKaren Girón Abadia100
polKasia Janiak100
polAgata Lucima100
polWeronika Pietruczuk100
namMotjaritje 'Mushe’ Honga100
polKasia Witwicka100
marMomo100
turpolOmer Faruk Kocabaş100
polAdriana Markiewicz100
polRobert Warda100
gbrAlex Milinski100
polTadeusz Epsztein100
polAneta Sykulak100
blrMirek Guzevich100
mexKatja Herrmann100
polMarcin Polak101
marOmar Khlifi100
polHanna Kowalska100
polFilip Jesionowski100
polDariusz Kosiński100
blrDźmitry Biełaš100
uruJuanma Garcia Galindo100
polKarolina Bujak100
polArtur Dębski100
polMartyna Zemla100
azeAlvan Abdulazizov100
polRafał Grzywacz100
polDamian Sawicki100
indVishnu Prasad100
porSergio Puga000
colSergio Aguilar (c)000
egyAhmed Alaa000
tanElias Lema000
blrAliaksandr Atroshchankau001
colRoger Rivera000
blrIgor Marshkov000
egyMoaaz Alkhateeb000
marOussama Bouzid000
indAshiq Vithayathil000
colDiego Martínez000
madJean-Yves Nirinia Rajoelina000
mexEnrique Morales Ramírez (c)000
polPatryk Dominiak000
blrIgar Pikula000
polPaula Mercedes Ziomko000
ngaLukman Ibrahim000
espIrene Pola Corchado000
polKarolina Kaźmierska000
mexDavid Huerta Beltran (c)000
blrAliaksei Staravoit000
colNicolás Pinilla000
colDiego Aguilar000
itaLuca Sottocornola000
ngaEmsy Adanu Okoko000
egyMoatasem Aziz010
blrAleh Hranatau010
polKatarzyna Woźniak000
polJoanna Jakubczak000
espHarry Mejia000
usaZach Thurston000
polAgata Andrzejewska000
turYavuzcan Selcuk000
marChouaib Outarocht000
turAnıl Yolbuken000
espVincent Sanmor000
colSantiago Barrios000
polHonorata Dominiak000
polIza Król000
Karem Saint000
senAbel Mane000
colLuis Orozco000
polAdam Edy000
senBoubacar Diallo001
polAdrian Kakietek000
polMagdalena Janiak000
polPatryk Gorzycki000
polWeronika Bielecka000
polPiotr Pawlak000
polKarolina Kamuda000
polTosia Fawontys000
turDeniz Varcin000
polSebastian Gajowiak000
cubCarlos Troyano000
indGoutam Mohanty000
marMouhamed Boulaq000
ukrVolodymyr Petriv000
denirqSamir Salman000
blrAliaksei Stefanovich000
turSafa Necmeddin Sünbül (c)012
ngaAde Adesanya Ola000
polAgata Dąbrowiecka000
mexEduardo Longoria Hernández000
hkgDaniel Ng000
polBasia Kotowska000
polDominika Leśniak000
rouMarian Grigore000
polKasia Mauryc000
nedGijs Beenker000
polKacper Tobolski000
indJithin George000
indSibin000
senBaba Dieng000
fraBenjamin Carrasco000
indFaris Hamid Ali000
polHonorata Markiewicz000
polŁukasz Marcinek000
porMiguel Brites000
marFayssal Di Vaio000
polKatarzyna Janik000
polMagdalena Janik000
polOla Jodyna000
marAdam Nassir000
polDaniel Czacza Antoniewicz000
indKunal Dutt000
polKonrad Trzeszczkowski000
polBeata Daszykowska000
polKaja Piłatowicz000
gbrGrace Isaac000
marYoussef Nadouf000
polDamian Kuszewski000
blrYauheni Shambetski000
ukrYurii Ostrovskiy000
polOlga Klusek000
mexJuan Bravo010
polMagdalena Paduch000
marYouness El Bouchikhi000
colErick Armero000
polKornelia Gęsicka000
polEwa Golec000
polJustyna Klimek000
marMohamed Labraiki000
egyAdel Ali000
polAlicja Aleksandra Trzeciak000
polAleksander Czajecki000
polMarcin Łuczaj000
polMonika Poziemska000
ngaBenjamin000
colJhon Súarez000
egyMohamed Seddik000
polMaria Geszprych000
indJack Anoop Cleetus000
indAli010
polMonika Tabor000
lvaMaris Melnozols000
polpleTareq Al-Khatib000
polDawid Cegiełka (c)000
polArtur Kopczyński000
polWojciech Brożyński000
mexCarlos Francisco Campos Rios000
chiCristian Lobos000
egyMina Eshak000
mexGuillermo Perez000
ukrMichelle Kotto000
marAnas Chakir000
indShine000
blrVital Vashkevich000
marMed Achraf Bouzid010
polMarcin Kabański (c)000
polDaniel Zieliński000
polKonrad Dzięcioł000
polAgata Stanisławiuk000
indBrion000
polPaweł Oziomek000
polJacek Kędzierski (c)000
blrSiarżuk Ramancou000
hkgEdward Y. Shum000
marSoufian El Khanify000
espOscar Iglesias000
ukrAnatolii Zaremba000
egyYoussef Abdelaal000
egyAndrew Al Khaier000
polMichał Makowski000
polfraZofia Bontemps000
egySherief Farag000
egyAli Aboelezz000
polJarosław Ostas000
ngaOlu Dare000
zimAndrew Taku000
egyChristina Makar000
espStalin Bravo000
libSaeed Marmar010
mexSocrates Castillo000
ecuJohan Usiña000
polKamil Krasuski000
egyAhmed Taeel000
turSalih Yazar000
rwaArmel Anelka Nkunzimana000
polBartosz Konarski000
polDominika Gajda000
polMateusz Leśniak000
turMiraç Çalıkıran000
polMaciej Rytel000
polMarcin Furdyna000
polKlaudia Samołyk000
polMaciej Sitkiewicz000
mexFernando Castillo000
egyAhmad Matar000
blrDaryna Tsaprylava000
egyAhmed Ehab000
greIoanna Nestoridi000
polBartosz 'Wolf’ Gilewski000
turSamet Yazar000
fraJulien Michaud000
blrMisha Yakovinchik000
azeAziz Letifov000
ecuJuan Sebastian Lozano000
polMarysia Pietrusińska000
polSebastian Kruszewski000
braJames Nova000
blrŻenia Hleb000
polKonrad Hennig000
ngaObinna Nwanekezi000
polBarbara Maniszewska000
ghaEmmanuel 'Nanu’ Amako000
polKonrad Szatters000
cgoCorneille Malonga000
fraVictor Nicolas000
polAdrian Idzikowski000
tunAyoub Menzli000
polKarina Trojan000
usaMelanie Święcicka000
fraEvan Da Costa Marques000
itaGianmarco Riva000
fraHugo Chouarbi000
mexfraPaola Francine000
bihJovica Jović000
czeAdam Holub000
belFlora Wallace000
irqSinan Smem000
fraArnaud Mady000
mneBalsa Vujosevic000
polKarolina Figiel000

Etnoliga to bezpłatna, wielokulturowa liga piłki nożnej dla kobiet i mężczyzn 16+ z całego świata.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz przeczytaj o nas i dołącz!

  • Zgłoszenia indywidualne i drużynowe
  • Turniej dla osób dorosłych (16+)
  • Boisko „Orlik” sztuczna trawa ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa
  • Gramy po 7 osób (bramkarz + 6 w polu)
  • Zapewniamy sędziego, medyka, wodę, prysznice, toalety
  • System gry: ligowy (każdy z każdym), dwie grupy
  • Awans bezpośredni: dwie pierwsze drużyny z każdej grupy
  • Baraże: miejsca 3-6 grają o awans do ćwierćfinałów (A3vsB6, A4vsB5, A5vsB4, A6vsB3)
  • 11 czerwca: baraże i ćwierćfinały. 18 czerwca: półfinały, mecz o III miejsce i finał

orlik przy bażantarni

Etnoliga 24 jest organizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa. Boisko udostępnia nieodpłatnie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.
#footballunited #standwithukraine #refugeeswelcome #noracism #nosexism #nohomophobia