Archives

Winter Cup 2024

Praga Północ, 17 II 2024
1. Sigma FC
2. Sportivo Varsovia
3. Atlas Lions, Gladiators

Etnoliga 27 autumn

Praga Północ, IX-XII 2023
1. Atlas Lions
2. Gladiators
3. La Gozadera

Etnoliga 26 spring

Bielany, IV-VI 2023
1. Gladiators
2. The Mediterranean
3. Real Warszawa

Winter Cup 2023

Praga Północ, I-II 2023
1. Çarşı
2. Gladiators
3. FC Mezza

Etnoliga 25 autumn

Praga Północ, IX-XI 2022
1. Lobos
2. Sportivo la Varsovia
3. Atlas Lions

Copa Colombia

Ursynów, 17 VII 2022
1. Atlas Lions
2. Gladiators
3. La Gozadera

Etnoliga 24 spring

Ursynów, III-VI 2022
1. Çarşı
2. TiM Warszawa
3. La Gozadera

Integration Tournament

Bielany, 18 XII 2021
1. La Gozadera
2. Gran Colombia
3. Urzędnicy i Przyjaciele

Etnoliga 23 autumn

Praga Północ, IX-XII 2021
1. Çarşı
2. Real Warszawa
3. La Gozadera

Copa Colombia

Ursynów, 12 IX 2021
1. Atlas Lions
2. Sportivo la Varsovia
3. Unity Soccer

Etnoliga 22 spring

Ursynów, V-VI 2021
1. Çarşı
2. Atlas Lions
3. FC Lions

Winter Cup 2021

Ursynów, 13 III 2021
1. Pirates of The Baltic
2. FC Piri Piri
3. Lobos

Etnoliga 21 autumn

Praga Północ, X-XI 2020
1. Paździerzanka Warszawa
2. La Gozadera
3. Peykan

Copa Colombia

Ursynów, 20 VI 2020
1. Brasil
2. Peykan
3. España

Etnoliga 20 summer

Ursynów, VI-VIII 2020
1. Gladiators
2. Çarşı
3. Peykan

Winter Cup 2020

Praga Północ, 2 II 2020
1. Real Warszawa
2. Lobos
3. Peykan

Etnoliga 19 autumn

Praga Północ, IX-XII 2019
1. Green Legion
2. Peykan
3. Real Warszawa

Summer Cup 2019

Ursynów, 6 VII 2019
1. Peykan
2. Sun Top
3. Paździerzanka, Gladiators

Etnoliga 18 spring

Ursynów, III-IV 2019
1. Çarşı
2. FC Lions
3. Gladiators

Winter Cup 2019

Praga Północ, 17 II 2019
1. Çarşı
2. Paździerzanka
3. FC Saturn

Etnoliga 17 autumn

Praga Północ, IX-XII 2018
1. FC Saturn
2. Çarşı
3. The Pro’s

Summer Cup 2018

Śródmieście, 8 IX 2018
1. Gladiators
2. Chrząszczyki
3. –

Etnoliga 16 spring

Ursynów, IV-VI 2018
1. Gladiators
2. Hun FC
3. FC Saturn

Winter Cup 2018

Białołęka, 4 II 2018
1. Çarşı
2. Damak
3. Victorious Secret

Etnoliga 15 autumn

Praga Północ, IX-XII 2017
1. Turka
2. The Pro’s
3. Chrząszczyki

Etnoliga 14 spring

Ursynów, III-VI 2017
1. TiM Warszawa
2. FC Lions
3. Turka

Winter Cup 2017

Białołęka, 25 II 2017
1. Turka
2. Çarşı
3. TiM Warszawa

Etnoliga 13 autumn

Śródmieście, IX-XII 2016
1. Gladiators
2. AKS Zły
3. Chrząszczyki

Etnoliga 12 summer

Bródno, VII-IX 2016
1. TiM Warszawa
2. FC Lions
3. Paździerzanka

Etnoliga 11 spring

Ursynów, IV-VI 2016
1. Multikulti
2. Squadra Croco’Nile
3. FC Saturn

Winter Cup 2016

Ursynów, 6 III 2016
1. Szmaragdy i Diamenty
2. Paździerzanka
3. La Gozadera, TiM W-wa

Etnoliga 10 autumn

Praga Północ, IX-XII 2015
1. Persian Bax
2. Paździerzanka
3. The Tigers, FC Saturn

Etnoliga 9 spring

Mokotów, wiosna 2015
1. WKL
2. UKS Orlik Mokotów
3. Persian Bax

Targówek Tournament 2

Praga Północ, 7 XII 2014
1. –
2. –
3. –

Etnoliga 8 autumn

Mokotów, jesień 2014
1. TiM Warszawa
2. The Tigers
3. King of Persia

Etnoliga 7 spring

Bemowo, wiosna 2014
1. TiM Warszawa
2. Princes of Persia
3. Chrząszczyki

Targówek Tournament 1

Praga Północ, III – IV 2014
1. TiM Warszawa
2. Aztecas
3. Bednarska

Christmas Tournament

Bielany, 15 XII 2013
1. Bielany Team
2. Aztecas
3. TiM Warszawa

Etnoliga 6 autumn

Bielany, IX-XII 2013
1. Piłkanahali
2. Galaktyczni z Bielan
3. Wszystko Jedno

Etnoliga 5 spring

Włochy, V-VI 2013
1. FC Lions
2. Turbokozaki
3. ESN

Etnoliga 4 autumn

Śródmieście, 2012
1. Aztecas
2. FC Lions
3. The Tigers

Etnoliga 3 spring

Śródmieście, 2012
1. FC Taborowa
2. Loaded Zeppelins
3. Chrząszczyki-FC Bródno

Etnoliga 2 autumn

Ursynów, 2011
1. Chrząszczyki-Pol-Afrikans
2. FC Taborowa
3. Loaded Zeppelins

Etnoliga 1 autumn

Śródmieście, 2010
1. FC Taborowa
2. Pol-Black
3. FC Bródno