Refugees Welcome Cup

19 lutego 2021
godz. 11 – 16
Boisko „Syrenka” w Parku Olszyna, Warszawa-Bielany

Zapraszamy na turniej, którego celem jest integracja uchodźców ze środowiskiem osób tworzących AKS ZŁY i ETNOLIGĘ.

Wielu i wiele z nas na co dzień nie tylko gra i kibicuje, ale też wspiera na różne sposoby potrzebujących. Los uchodźców jest nam szczególnie bliski, a migranci zawsze byli częścią naszych społeczności. Ten turniej wymyśliliśmy przede wszystkim z myślą o osobach, które niedawno przyjechały do Polski. Do gry zaprosiliśmy m.in. Afgańczyków ubiegających się o status uchodźcy z ośrodka dla cudzoziemców „Linin” pod Warszawą.

UWAGA!
Nie przyjmujemy całych drużyn. Można zgłosić od 1 do 4 osób, przy czym jeśli zgłaszamy więcej niż 2 to musi być wśród nich co najmniej 1 kobieta. 16 lutego połączymy wszystkie osoby i grupy w 8-10-osobowe drużyny (maks. 6 ekip).

Zgłoszenia przez formularz online poniżej do 14 lutego lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenie jest zatwierdzone po wniesieniu opłaty 20 PLN za każą osobę na konto Fundacji dla Wolności nr 69 2130 0004 2001 0456 9679 0011.

  • Turniej dla osób dorosłych (16+)
  • Boisko pod halą pneumatyczną, tzw. „balonem”
  • Gramy po 7 osób (bramkarz + 6 w polu)
  • Zapewniamy sędziego, medyka, wodę
  • Planowany system gry: ligowy (każdy z każdym), mecze po 15 minut bez zmiany połów
  • Szczegółowy harmonogram i regulamin opublikujemy przed wydarzeniem

Boisko dzięki uprzejmości Centrum Rekracyjno-Sportowego Bielany

Organizatorzy

Bohaterowie Etnoligi

Oto nasi bohaterowie i bohaterki!

W cyklu #EtnoligaPlus wybraliśmy ośmiu zawodników i zawodniczek, którzy przez swój pryzmat opowiadają o naszych rozgrywkach. Nie są w żaden sposób reprezentatywni, bo w Etnolidze każdy i każda jest inny/-a, każdy/-a ma swoją historię i swój punkt widzenia. Kim są, skąd pochodzą, jak trafili do Etnoligi? Co robią na co dzień? Czy piłka pomogła im odnaleźć się w Polsce? Co kilka tygodni kolejny-a bohater/-ka i kolejna historia.

Goutam Mohanty: Lubię być częścią dużego zespołu

Grał jako środkowy pomocnik, środkowy obrońca, napastnik i bramkarz. I w krykieta, jak wszyscy Hindusi. Jak ten nauczyciel prawa z Bhubaneswaru trafił do Warszawy i do Etnoligi?

Boubacar Diallo: Powiedz „cześć” nowemu sąsiadowi

Bycie muzułmaninem w Polsce nie zawsze jest łatwe, ale ten senegalski sportowiec ma swoje sposoby.

Laura Amador: Chodzi o to, żeby być sobą

Siatkówka, surfing, tenis, ale przede wszystkim piłka nożna. Czy łatwo jest rozwijać w Polsce sportowe pasje i karierę zawodową dziewczynie z Portugalii?

Omar Khlifi: Jesteśmy jedną drużyną

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wesołych postaci Etnoligi opowiada o swoim sercu podzielonym między Polskę i Maroko. Odkryj jasną stronę piłki nożnej z Omarem.

Melanie Święcicka: Jedną nogą w Polsce, jedną w Ameryce, obiema w Etnolidze

Współkapitanka Lobos opowiada o korzeniach swojej międzykulturowej drużyny i wyjaśnia, w jaki sposób Etnoliga w praktyce uczy szacunku między mężczyznami i kobietami.

Horacio Flores: W Polsce czuję się jak w domu

Najlepszy strzelec Etnoligi opowiada o swoim życiu w Polsce i pasji piłkarskiej. Poznaj nasz międzykulturowy projekt z perspektywy Meksykanina, który zakochał się w Polce i zbudował tu swój drugi dom.

Zadanie jest realizowane w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Tekst wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiany z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Halowej Bielany 2021

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Halowej Bielany 2021

18 Grudnia 2021
10:45 – 18:15
Hala sportowa CRS Bielany, ul. Lindego 20, Warszawa
I miejsce:
LA GOZADERA
II miejsce:
GRAN COLOMBIA
III miejsce:
URZĘDNICY I PRZYJACIELE
Puchar Fair Play:
LOBOS
MVP:
DIEGO (Gran Colombia)
KINGA (Urzędnicy i Przyjaciele)
Najlepsi bramkarze:
SERGIO / NEXUS (La Gozadera)

Etnoliga 23

26 września – 5 grudnia 2021
Niedziele, godz. 10-18(19)
Hala sportowa
ul. Jagiellońska 7, Praga Północ – Warszawa
5 - 13

TiM Warszawa — Real Warszawa

5 - 3

Paździerzanka Warszawa — La Gozadera

1 - 5

Aztecas — Çarşı

4 - 8

FC Lions — La Gozadera

0 - 8

Awantura Warszawa — Sportivo la Varsovia

4 - 1

Inter Wawa — Unity Soccer

0 - 7

Czarna Perła — Atlas Lions

7 - 4

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

2 - 6

Çarşı — Lobos

6 - 5

Sportivo la Varsovia — Aztecas

4 - 2

Lobos — FC Lions

6 - 9

Atlas Lions — Inter Wawa

10 - 3

Real Warszawa — Awantura Warszawa

5 - 5

Paździerzanka Warszawa — Atlas Lions

4 - 5

Unity Soccer — TiM Warszawa

12 - 0

Paździerzanka Warszawa — Czarna Perła

3 - 7

Aztecas — Real Warszawa

0 - 4

Inter Wawa — Paździerzanka Warszawa

8 - 9

TiM Warszawa — Atlas Lions

6 - 1

La Gozadera — Czarna Perła

3 - 5

Awantura Warszawa — Unity Soccer

3 - 16

TiM Warszawa — Çarşı

5 - 3

Lobos — Sportivo la Varsovia

4 - 5

Çarşı — FC Lions

2 - 1

La Gozadera — Inter Wawa

3 - 0

Real Warszawa — Lobos

4 - 5

Unity Soccer — Aztecas

3 - 7

Czarna Perła — FC Lions

10 - 5

Atlas Lions — Awantura Warszawa

15 - 3

Paździerzanka Warszawa — Awantura Warszawa

9 - 11

Sportivo la Varsovia — Çarşı

5 - 4

Çarşı — Real Warszawa

2 - 7

Aztecas — Atlas Lions

1 - 7

TiM Warszawa — La Gozadera

0 - 10

Aztecas — FC Lions

7 - 6

TiM Warszawa — Paździerzanka Warszawa

5 - 7

FC Lions — Sportivo la Varsovia

5 - 1

Inter Wawa — Czarna Perła

4 - 3

Lobos — Unity Soccer

4 - 6

Sportivo la Varsovia — Real Warszawa

2 - 2

Inter Wawa — FC Lions

4 - 4

Atlas Lions — Lobos

5 - 4

Paździerzanka Warszawa — Aztecas

3 - 10

Awantura Warszawa — Lobos

3 - 12

Unity Soccer — Çarşı

11 - 3

La Gozadera — Awantura Warszawa

4 - 4

Czarna Perła — TiM Warszawa

8 - 6

Çarşı — Atlas Lions

2 - 5

Aztecas — La Gozadera

1 - 3

TiM Warszawa — Inter Wawa

4 - 6

Lobos — Aztecas

2 - 5

Real Warszawa — FC Lions

8 - 1

Lobos — Paździerzanka Warszawa

1 - 9

Awantura Warszawa — Czarna Perła

15 - 0

Sportivo la Varsovia — Unity Soccer

4 - 7

Czarna Perła — Aztecas

4 - 1

La Gozadera — Lobos

7 - 4

Inter Wawa — Awantura Warszawa

4 - 6

Atlas Lions — La Gozadera

5 - 6

FC Lions — TiM Warszawa

7 - 6

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

2 - 1

FC Lions — Paździerzanka Warszawa

3 - 9

Unity Soccer — Real Warszawa

5 - 8

Paździerzanka Warszawa — Çarşı

4 - 18

Awantura Warszawa — TiM Warszawa

2 - 3

Aztecas — Inter Wawa

20 - 3

Çarşı — Awantura Warszawa

8 - 5

Real Warszawa — Atlas Lions

2 - 0

Çarşı — La Gozadera

3 - 12

Czarna Perła — Real Warszawa

7 - 3

Sportivo la Varsovia — Paździerzanka Warszawa

4 - 3

Lobos — Czarna Perła

0 - 6

Unity Soccer — FC Lions

6 - 6

TiM Warszawa — Aztecas

4 - 5

Paździerzanka Warszawa — Real Warszawa

6 - 3

Sportivo la Varsovia — TiM Warszawa

17 - 5

FC Lions — Awantura Warszawa

1 - 6

La Gozadera — Sportivo la Varsovia

4 - 2

Inter Wawa — Lobos

9 - 2

La Gozadera — Unity Soccer

2 - 11

Czarna Perła — Çarşı

14 - 6

Atlas Lions — Unity Soccer

11 - 13

Awantura Warszawa — Aztecas

5 - 4

Real Warszawa — La Gozadera

3 - 8

Atlas Lions — FC Lions

3 - 3

Real Warszawa — Inter Wawa

7 - 11

Unity Soccer — Paździerzanka Warszawa

4 - 4

Çarşı — Inter Wawa

7 - 5

Unity Soccer — Czarna Perła

5 - 6

Lobos — TiM Warszawa

13 - 8

Sportivo la Varsovia — Czarna Perła

PozycjaKlubM+=-G+G-P
11310121085131
2131012874731
313904663727
413832523627
513814784525
613805946124
713715574422
813625877520
913616775919
1013526738817
1113418567713
12132011451026
1313111143964
14130013481530

Strzelcy | Goal Scorers

ZawodnikBramki | Goals
ukrTaras Mysko42
turAlper Inan38
mexHoracio Flores37
senBoubacar Diallo24
polgeoGiorgi Komoshvili22
polMichał Rutkowski22
fraPierre Payen21
polJacek 'Ziko’ Maciak18
ukrLeonid Mysko18
guiIsmael Ly18
blrSiergiej Soskowiec17
uzbAzamat Qutbiddinov17
polTymon Sabadasz16
polIzabela Ambroziak16
mexEduardo Longoria Hernández15
marOtman Abd-Eddami14
ngaMipo So13
mexSaúl Green13
indVishnu Prasad13
marYounes Moufid11
senAbel Mane11
polPatryk Dominiak11
guiAlex Bamba11
egyAhmed Metwali11
mexCarlos Francisco Campos Rios10
polKonrad Trzeszczkowski10
colDaniel Sarmiento10
polDamian Sawicki9
polArtur Dębski9
polSebastian Gajowiak9
polMikołaj Szczurowski9
polEwa Golec9
polKonrad Dzięcioł8
mexUrivan DS8
geoShotiko Jibladze8
indJack Anoop Cleetus (c)8
azeFarid Abdullaev8
ecuCristopher Romero8
polKinga Laszczka7
polIzabela Tymińska7
venJavier Peraza7
colHoracio Serna7
polpleTareq Al-Khatib7
polRobert Warda6
polCezary Bębenek6
polArtur Kopczyński6
polAneta Sykulak6
marAnas El Ansari (c)6
polAneta Ejsymont6
polRobert Gorzkowski6
polAdrian Idzikowski5
colLuis Orozco5
polTomek Chludziński (c)5
polRafał Grzywacz5
mexJuan Carlos Mendoza5
polEwa Przybylska4
marAdam Nassir4
polPatryk Rak4
mexFrancisco López4
colKaren Girón Abadia4
sweAnna Sterley4
irnFarzam Rokni4
venDuarte Junior Gouveia4
polKarolina Figiel4
turpolOmer Faruk Kocabaş4
blrAlex Shapetska4
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez4
polŁukasz Butryn4
ukrMichelle Kotto4
mliMahamadou Prince Toure3
polMaria Geszprych3
polAlicja Aleksandra Trzeciak3
kenNico3
polAdam Aleksandrowicz3
indGoutam Mohanty3
polMagdalena Paduch3
turHami Ozdemir3
egyHussein Mahamad3
polMarcin Furdyna3
uruJuanma Garcia Galindo3
marOmar Khlifi (c)3
polAgata Brudzińska3
polKasia Witwicka3
polDominika Jabłońska3
braDiego Caballero Yin3
polKatarzyna Strankowska3
polDaniel Zieliński3
geoLasha Kvelashvili3
marMomo3
polJacek Kędzierski (c)3
polWiktor Szreder3
polKarolina Bujak3
polHelena Jethon2
hkgDaniel Ng2
polIgnacy Sabadasz2
colCamilo Rodriguez2
argLara Lovero2
polMarcin Polak2
kenRagui2
indSaadhak Chandola2
turMiraç Çalıkıran2
colPablo Herrera2
rsaAli Selamolela2
indFaris Hamid Ali2
indSaad Bahore2
codChristophe Kalaba2
polKonrad Szałankiewicz2
polAdam Józefowski2
polMonika Krzywus2
rusMansur Bulatov2
polPiotr Wojdal2
finSamuli Hännikäinen (c)2
polMonika Tabor2
indCharnel De’Almeida2
blrVital Vashkevich2
polAdam Strankowski2
polDaniel Szadkowski2
turHakan Demir (c)2
espJulio San Vicente2
polKarina Trojan1
polIza Król1
colJeronimo Mejía1
indSafeer Babu1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
usaMelanie Święcicka1
polAleksander Gęściak1
ngaObinna Nwanekezi1
ukrAnton Narynskyi1
ukrInna Zhonovska1
polDamian Kuszewski1
argManu Maliar1
polBeata Daszykowska1
argBrian Torrado1
korJae Hyun1
marYoussef Nadouf1
polJulia Laszcz1
colRoger Rivera1
porLaura Amador1
polAdrian Dąbrowski1
polKarolina Kamuda1
polPaula Mercedes Ziomko1
fraBastian Giroud1
colNatalia Rodriguez1
polsyrSalem Albarudy (c)1
polArtur Piasecki1
zimAndrew Tadiwa1
kgzSanzhar Tashtanbekov1
turEtka Kanturk1
polKrzysztof Szałankiewicz1
polWeronika Kosińska1
fraValentin Chalumeau1
perXiomara Ochavano Ramirez1
polKrzysztof Strankowski1
polSebastian Dominiak1
turOzan Cihangir1
polMaciej Sitkiewicz1
marMed Amine1
polMateusz Wiśniewski1
espStalin Bravo1
irqSinan Smem1
indSheesha1
polKarolina Tabor1
polBartek Gronek1
porLaura Almeida1
polMałgorzata Woźniak (c)1
polPrzemysław Bekas1
egyAli Aboelezz1
colErick Armero1
polRoksana Dziadek1
mexAzeem Holkan Jiménez Arrona1
polKatarzyna Nowakowska1
polKamil Krasuski1

Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
irnFarzam Rokni2
rusMansur Bulatov2
mexJuan Carlos Mendoza2
senBoubacar Diallo2
senAbel Mane2
uruJuanma Garcia Galindo2
mexHoracio Flores2
polArtur Kopczyński2
argBrian Torrado1
mexSaúl Green1
polRafał Grzywacz1
polMarcin Polak1
polAdam Aleksandrowicz1
polAleksander Gęściak1
ukrAnton Narynskyi1
fraPierre Payen1
polDamian Sawicki1
ukrTaras Mysko1
polIzabela Tymińska1
zimAndrew Tadiwa1
turSafa Necmeddin Sünbül (c)1
polPatryk Rak1
finSamuli Hännikäinen (c)1
mexFrancisco López1
marOtman Abd-Eddami1
colFelipe Ordonez1
irqSinan Smem1
colCamilo Rodriguez1
turEtka Kanturk1
egyAhmed Metwali1
polJacek 'Ziko’ Maciak1
indCharnel De’Almeida1
indMofin1
polRobert Gorzkowski1
polsyrSalem Albarudy (c)1
polKrzysztof Szałankiewicz1
kenZaki Saleh1
polArtur Piasecki1

Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
mexFrancisco López1
senBoubacar Diallo1
uzbAzamat Qutbiddinov1
mexJuan Bravo1
indFaris Hamid Ali1

Etnoliga 23 jest organizowana przez Fundację dla Wolności.
Honorowy patronat Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
Turniej jest realizowany w ramach konkursu regrantingowego projektu “I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Centrum Edukacji Obywatelskiej pełni funkcję organizacji partnerskiej konsorcjum realizującego projekt oraz organizatora konkursu w Polsce. Strona wyraża wyłącznie poglądy autorów i autorek i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Unii Europejskiej ani Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Projekt realizowany w ramach programu „Aktywny Warszawiak” i współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Copa Colombia 2021

12 września 2021
Niedziela: 10 – 18
Boisko
ul. Przy Bażantarni 3, Ursynów, Warszawa
copa-colombia-2021
0 - 0

Furduncio Brasil FC — Los Masacradores

3 - 0

El Barrio — La Gozadera

5 - 0

Sportivo la Varsovia — Awantura Warszawa

2 - 1

Unity Soccer — Atlas Lions

0 - 2

El Barrio — Sportivo la Varsovia

0 - 0

Los Masacradores — Awantura Warszawa

1 - 2

La Gozadera — Atlas Lions

1 - 3

Furduncio Brasil FC — Unity Soccer

2 - 1

Sportivo la Varsovia — Los Masacradores

1 - 3

Awantura Warszawa — La Gozadera

2 - 0

Atlas Lions — Furduncio Brasil FC

1 - 1

Unity Soccer — El Barrio

3 - 1

La Gozadera — Sportivo la Varsovia

1 - 5

Awantura Warszawa — Unity Soccer

1 - 0

Furduncio Brasil FC — El Barrio

2 - 0

Atlas Lions — Los Masacradores

2 - 1

Unity Soccer — La Gozadera

0 - 0

Sportivo la Varsovia — Furduncio Brasil FC

0 - 3

Los Masacradores — El Barrio

4 - 0

Atlas Lions — Awantura Warszawa

3 - 0

Sportivo la Varsovia — Unity Soccer

2 - 1

La Gozadera — Los Masacradores

6 - 2

Furduncio Brasil FC — Awantura Warszawa

0 - 2

El Barrio — Atlas Lions

2 - 1

Los Masacradores — Unity Soccer

2 - 2

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

3 - 2

La Gozadera — Furduncio Brasil FC

0 - 2

Awantura Warszawa — El Barrio

PozycjaKlubM+=-G+G-P
1751115516
2742115614
37412141013
47403131212
573139610
6722310108
771244105
870164251
Etnoliga 22

Etnoliga 22

8 maja – 26 czerwca 2021
ul. Przy Bażantarni 3, Ursynów – Warszawa

I miejsce:
ÇARSI
II miejsce:
ATLAS LIONS
III miejsce:
FC LIONS
Fair Play Trophy:
PAŹDZIERZANKA WARSZAWA
MVP:
SAADHAK
KINGA
2 - 3

Laissez Faire United — Real Warszawa

1 - 0

Lobos — FC Saturn

2 - 10

Warsaw Wanderers — Çarşı

3 - 4

Sportivo la Varsovia — Green Legion

5 - 2

La Gozadera — TiM Warszawa

13 - 0

Sportivo la Varsovia — Drewnialdinhos

2 - 4

Green Legion — Gladiators

2 - 1

Paździerzanka Warszawa — Inter Wawa

2 - 5

Unity Soccer — FC Lions

2 - 6

Inter Wawa — Atlas Lions

7 - 1

Paździerzanka Warszawa — Unity Soccer

0 - 1

FC Saturn — Laissez Faire United

3 - 4

Atlas Lions — FC Lions

3 - 3

Çarşı — Real Warszawa

4 - 2

Lobos — Warsaw Wanderers

5 - 2

Inter Wawa — Green Legion

9 - 2

Gladiators — Drewnialdinhos

1 - 3

Aztecas — La Gozadera

2 - 2

Drewnialdinhos — Inter Wawa

3 - 4

Laissez Faire United — Çarşı

4 - 6

Green Legion — Paździerzanka Warszawa

3 - 2

Çarşı — FC Saturn

1 - 3

Unity Soccer — Atlas Lions

8 - 1

La Gozadera — FC Saturn

6 - 4

Real Warszawa — TiM Warszawa

7 - 4

Sportivo la Varsovia — Gladiators

1 - 2

Real Warszawa — Lobos

1 - 3

FC Lions — Sportivo la Varsovia

2 - 2

Warsaw Wanderers — Aztecas

0 - 5

Drewnialdinhos — FC Lions

11 - 1

Paździerzanka Warszawa — Drewnialdinhos

5 - 1

FC Saturn — TiM Warszawa

7 - 4

Green Legion — Unity Soccer

3 - 4

Çarşı — La Gozadera

1 - 5

Inter Wawa — Sportivo la Varsovia

0 - 5

Warsaw Wanderers — La Gozadera

4 - 4

Atlas Lions — Sportivo la Varsovia

5 - 0

Laissez Faire United — Warsaw Wanderers

4 - 5

Aztecas — Real Warszawa

3 - 3

Lobos — Laissez Faire United

7 - 3

Real Warszawa — FC Saturn

7 - 1

Unity Soccer — Inter Wawa

0 - 5

TiM Warszawa — Çarşı

6 - 2

La Gozadera — Lobos

10 - 2

Gladiators — Atlas Lions

2 - 0

Aztecas — Lobos

2 - 8

FC Lions — Gladiators

3 - 9

Drewnialdinhos — Atlas Lions

2 - 3

Laissez Faire United — Aztecas

4 - 3

Sportivo la Varsovia — Paździerzanka Warszawa

2 - 8

FC Saturn — Warsaw Wanderers

2 - 3

Paździerzanka Warszawa — Gladiators

2 - 3

Warsaw Wanderers — Real Warszawa

3 - 2

La Gozadera — Laissez Faire United

3 - 3

Lobos — TiM Warszawa

4 - 1

Green Legion — Drewnialdinhos

1 - 2

TiM Warszawa — Aztecas

3 - 0

Atlas Lions — Green Legion

1 - 6

Unity Soccer — Sportivo la Varsovia

6 - 7

Aztecas — Çarşı

0 - 2

Inter Wawa — FC Lions

1 - 5

TiM Warszawa — Laissez Faire United

1 - 10

Gladiators — Inter Wawa

7 - 1

TiM Warszawa — Warsaw Wanderers

2 - 4

Real Warszawa — La Gozadera

6 - 7

Gladiators — Unity Soccer

7 - 3

Çarşı — Lobos

5 - 2

FC Lions — Green Legion

2 - 7

Drewnialdinhos — Unity Soccer

4 - 2

FC Lions — Paździerzanka Warszawa

0 - 5

FC Saturn — Aztecas

4 - 4

Atlas Lions — Paździerzanka Warszawa

PozycjaKlubM+=-G+/-P
186112719
28602818
385031115
48422614
584131513
68305-69
78305-79
88215-57
98017-491
PozycjaKlubM+=-G+/-P
188002524
286111919
38512616
48413513
58323-611
68314610
78116-134
88116-214
98107-213

Bramki | Goals

ZawodnikBramki | Goals
indSaadhak Chandola21
turAtakan Selvan17
guiIsmael Ly15
turAlper Inan13
egyMoaaz Alkhateeb12
mexHoracio Flores12
uzbAzamat Qutbiddinov11
mexEduardo Longoria Hernández11
egyMoatasem Aziz10
polMichał Rutkowski9
braDiego Caballero Yin7
egyAhmed Metwali7
polMikołaj Szczurowski7
polArtur Kopczyński7
mexSaúl Green7
polgeoGiorgi Komoshvili6
colSantiago Giraldo6
argBrian Torrado6
polRobert Warda6
finSamuli Hännikäinen (c)6
espAlfons Vinent6
mexUrivan DS6
irnMed Mexiki6
espJavier Bertoméu6
azeFarid Abdullaev6
polKinga Laszczka5
turSamet Yazar5
ukrAnton Narynskyi5
egyMahmoud Salah (c)5
polJacek Ziółkowski5
marYounes Moufid4
ukrIvan Zakharov4
colKaren Girón Abadia4
gbrAlex Milinski4
senBoubacar Diallo4
polAdam Strankowski4
polPrzemysław Bekas4
rusMansur Bulatov4
rsaAli Selamolela4
polTomek Kołodziejczuk (c)3
polBeata Daszykowska3
korJae Hyun3
ngaMipo So3
polArtur Dębski3
porLaura Almeida3
blrAndrej Ramancou3
turAbdullah Özdemir3
egyMarwan Mohammed3
polHelena Jethon3
colDaniel Sarmiento3
marOtman Abd-Eddami3
polMaciej Warzyński3
turHami Ozdemir3
gbrMichael Hutchinson3
senAbel Mane3
polAdam Józefowski3
polMonika Krzywus3
turpolOmer Faruk Kocabaş3
colLuis Orozco3
polKatarzyna Strankowska2
polEwa Golec2
ukrWładysław Tarabanov2
ukrAnton Dychenko2
polPrzemysław Kopka2
marAnas El Ansari (c)2
polJarosław Ostas2
polBartosz 'Wolf’ Gilewski2
indAli2
polKamil Podgórski2
blrSiergiej Soskowiec2
fraSebastian Knysz2
ukrVictor Polonskyi2
polPatryk Rak2
egyAhmad Matar2
polTomek Chludziński (c)2
polKarolina Bujak2
turBarış Kazkondu2
egyHussein Mahamad2
ukrMikhail Yakavinchyk2
uruJuanma Garcia Galindo2
egyOmar Aboelezz2
kenZaki Saleh2
mexFrancisco López2
egyMohamed Seddik2
polTadeusz Epsztein2
turEtka Kanturk2
polMichał Sobczyński (c)2
braLucca Mazza2
polKamil Iskin2
turHakan Demir (c)2
irqSal Asmdi2
polAneta Sykulak2
turMustafa Ozel2
turSabri Kuz2
tanElias Lema1
polPiotr Herda1
polDariusz Kosiński1
polErnest 'Ernie’ Walczyński1
polAdriana Markiewicz1
marOmar Khlifi (c)1
turEnes Akpinar1
polAnna Kaźmierska (c)1
polKonrad Hennig1
espHarry Mejia1
ukrEugen Tarabanov1
polKasia Witwicka1
polEwa Bednarczyk1
polAdrian Dąbrowski1
polŁukasz Butryn1
polZuzanna Maciejewska1
polAgnieszka Pietraś1
polMarta Castillo1
rusKhasan Orhakov1
egyAli Aboelezz1
fraThibault Billardon1
polAdrian Krygier1
kazNikita Antropov1
polKatarzyna Nowakowska1
polJakub Topór1
cgoCorneille Malonga1
polMarcin Furdyna1
polZbyszek Nowaczyk1
senAmadou Baba1
colJhon Súarez1
polJulia Laszcz1
indShine1
chiCristian Lobos1
ukrMichelle Kotto1
marFayssal Di Vaio1
polMałgorzata Kuratowska1
polMaria Geszprych1
ecuCristopher Romero1
venJavier Peraza1

Żółte kartki | Yellow Cards

ZawodnikŻółte kartki | Yellow Cards
turAtakan Selvan2
polMaciej Warzyński2
senAbel Mane2
polFilip Jesionowski2
mexJuan Rigoberto Ramirez Lopez2
polMateusz Chludziński1
polMikołaj Szczurowski1
azeMuxtar Novruzlu1
ukrWładysław Tarabanov1
marYounes Moufid1
kenZaki Saleh1
turpolOmer Faruk Kocabaş1
irlMark Twomey (c)1
senAmadou Baba1
mexFrancisco López1
turHakan Demir (c)1
ukrAnton Dychenko1
mexJuan Carlos Mendoza1
marAdam Nassir1
rusMansur Bulatov1
egyMahmoud Salah (c)1
colLuis Orozco1
egyHussein Mahamad1
ecuJohan Usiña1
polJarosław Szcześniak1

Czerwone kartki | Red Cards

ZawodnikCzerwone kartki | Red Cards
mexSaúl Green1
turpolOmer Faruk Kocabaş1

Orlik Przy Bażantarni

Etnoliga 22 jest organizowana przez Fundację dla Wolności w ramach programu “Aktywny Warszawiak”. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa. Boisko udostępnia nieodpłatnie Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Współpraca: Dzielnica Ursynów.